Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a facebookról?

Mi a véleményetek a facebookról?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki nincs fent face-n? Ha igen, akkor miért?
2011. aug. 22. 01:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fent..mert minek. szíveket és lájkokat dobálni? semmi értelme.

16 L

2011. aug. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Mert egy függőséget okozó szar, ahol a legjobb a környezet egy vírus terjedéséhez.
2011. aug. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Alex Lion ***** válasza:
A Szabad-Kőművesek megfigyelő oldala, de mivel sok emberrel ezen keresztül tartom a kapcsolatot, ezért kénytelen vagyok "hagyni" magam :D
2011. aug. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fent vagyok én is,csak tudnám minek...Nekem nem kellenek lájkok,meg értesítések,meg chat sem.De egy-egy kedves üzenetnek nagyon tudnék örülni néha :) dehát a kutyát se érdeklem :D
2011. aug. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fent vagyok, ott tartom 1-2 ismerőssel a kapcsolatot, meg szeretem olvasgatni a falat. Nem az ismerősökre vagyok feltétlen kíváncsi, hanem az oldalakra, amiket lájkoltam, van-e valami új hír. Tudod a facebook remek arra, hogy ne kelljen minden nap 8774 oldalt végiglátogatnom, hanem a falról gyorsan értesülhetek minden új hírről.
2011. aug. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Deaktiváltam magam. Szörnyen esett, hogy fél év alatt egyetlen egyszer sem tagolt be senki egy olyan rohadt képen..
2011. aug. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem a Facebook önmagában egy nagyon jó dolog, és azért mert szinte mindenki fennvan. Én félig arab szrámazású vagyok, de itt születtem Magyarországon, és mivel még "kint" sem voltam, sok rokonom nem ismerem. De a Facebook segítségével találtam rá egy másodunokatestvéremre, aki félig arab félig fekete, hát igen vicces kombináció:) Na mindegy a lényeg az hogy a Facebook egy jó dolog, csak mostanra a fiatalok kicsit megbolondultak tőle. Szerintem az már kicsit sok hogy a fiúk-lányok az iskolába majd minden szünetben azt nézik. Teljesen behálózza őket ez az egész dolog, és ez az ami miatt én nem szeretem. 17/F
2011. aug. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kamu néven vagyok fent, akárcsak a többin, csak azért, ha keresek valakit, a nyomára tudjak akadni.
2011. aug. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én fönn vagyok. Jó arra amire jó, de teli van hülyeségekkel. És hát tényleg függőséget okoz. Egyik oszt.társam azért nem akart egyszer jönni kirándulni mert a telója lemerül és nem tud facebook-ozni. Na mondom, ez aztán a függőség, és eléggé idegesítőek az ilyen facebook függő p*csák. Aztán végül eljött, hogy mi vagy ki vette rá azt nemtudom.


Szóval összegezve: Tényleg nagyon jó dolgog, csak a sok idétlen ember miatt néha elfáradok nagyon mert fárasztóbbnál-fárasztóbbakat írkálnak ki, és idegesítő hülye dolgokat.


Egy példa az idegesítő dolgokra:


Mindig ki szokják írni hogy olyan szarul vannak meg panaszkodnak üzenőfalon, de nem írják ki hogy miért. Aztán megkérdem hogy mi a bajuk, erre kommentelik: Ah, hagyjuk... Na ezt utálom a legjobban. Minek írják ki ha egyszer hagyjuk a vége? Csak önsajnálatból mert ennyi eszük van...

2011. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Fent vagyok de nem ott élem az életem, néha kiírok vmit meg lájkolok cikket/képet.

Olyanokat tuti nem osztanék meg, hogy "láwollak kicsíím", "ha lájkoljátok 20an felmászok egy szoborra", "ma van a fekvehányás világnapja", "jó reggelt", "hú de bebasztam", "épp sz@rok".

Néha chaten beszélek 1-2 emberrel, képet is már rég raktam fel újat.

2011. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!