Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy nevezik azokat a könyveke...

Hogy nevezik azokat a könyveket, amikben a cselekmény folytatását mindig az olvasó választja meg?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy van pl fél oldalnyi szöveg és utána egy választási lehetőség, hogy hogyan folytatódjon a történet. Választok és akkor megvan, hogy hányadik oldalra kell lapoznom. Ott megint egy kis szöveg, választás...
2011. szept. 27. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Angolul azt hiszem, choose your adventure.
2011. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Játékkönyv.
2011. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt vannak ezrével:


[link]

2011. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kaland, Játék, Kockázat, vagy Lapozgatós könyvek. Én így ismerem.
2011. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én kb. 20 éve olvastam egy iyen könyvet. Manapság ezt "interaktív" könyvnek lehetne (talán?) nevezni.

Nagyon nehéz olvasmány, nehezebb, mint egy görög dráma.

Ha nem jól választasz (esetleg nem jó számot dobsz a dobókockával), akkor két-három lap után véget ér a történet, mert neked (,mint főhősnek) véged! Többet kell jegyzetelni, mint egy egyetemi előadáson, ha szeretnéd kipróbálni a többi lehetőséget is. Szórakozásnak jó, feltéve, hogy vállalod, hogy egy 100 oldalas könyvet hetekig fogsz olvasni. Én, amikor meguntam, végig olvastam folyamatosan az egészet pár óra alatt és így átláttam az egész történetet és megismertem a lehetőségeket.

2011. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hetekig olvasni egyet? WTF? Vagy negyven ilyen könyvem van, de egy délután alatt bármelyiket be lehet fejezni.
2011. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt írtam én is:

"Én, amikor meguntam, végig olvastam folyamatosan az egészet pár óra alatt"

Meguntam a játékot és elolvastam az egészet.:)

2011. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

WTF=?

Érdekelne a jelentése.

Előre is köszönöm!

2011. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
What The Fuck? angol mondat rövidítése. A jelentését szótár segítségével is megtudhatod, ha esetleg nem érted :)
2011. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Értem, kösz'
2011. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!