Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz ez a 2012-s világvége...

Igaz ez a 2012-s világvége amit Nostradamus jósolt? Csak normális válaszokat várok.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 22:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Normális választ csak normális kérdésre lehet adni. Ez nem az...!
2010. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

A normális válasz: Nem.

A normálisabb válasz, mivel a jövőt nem ismerjük, így nem tudjuk, de szinte biztos, hogy nem.

A legnormálisabb válasz: terhes vagy.

2010. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem


már rengetegszer megjósolták a világvégét és egyszer se vált be

2010. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%
2010. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%

de a maják is 2012-ig számolnak :D

Meglátjuk... :)

Valami biztosan lesz... Én valamenyire hiszek a majáknak, mivel a saját végüket is megtudták josolni... Egy biztos: valamit tudtak amit mi nem. Világvége? Lehet ezt senki nem tudja... Lehet, hogy akkor fog valami bekövetkezni a világürben ami nagyon is befolyásolni fogja a Földet... De ezt senki nem tudhatja... Csak ők tudták de őket kiirtottuk... T_T

2010. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan lesz ez a 2012 mint 2000 január.

Semmi se fog történni de ha mégis vagy világ vége vagy valami jelentős átalakulás de kitudja még addig élni kell és az se kizárt hogy holnap valami bele csapódik a földbe és mindenki meghal vagy a nagy kutyák játszanak az atom bombákkal és az emberiség 90 % porrá lesz.

De halottam már olyat is hogy nem is 2010 ben vagyunk hanem 1700-1800 as években csak el lett számolva valami de szerintem ez hülyeség bár kitudja.

Szóval sokminden történhet 2012 ig de ha mégis lesz valami december 20 án úgy berúgok mint a majom xD

2010. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
egyik osztálytársam jár természetgyógyászhoz, és azt mondta neki a tag hogy most 2010 novemberében kitör a 3. világháború és az emberiség fele(!) elpusztul, és 2012 -ig pedig a maradék is, és így lesz ez a 2012-es világvége...hát nem tudom majd meglátjuk.
2010. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Üdvözlet!

Természetfeletti képességem révén sikerült magával a mesterrel, Nostradamussal kapcsolatot teremtenem! Asztrális utazásom során, míg az evilági és köztes dimenziók közt sodródtam, megtapasztalhattam az ő hatalmas tudását. Őtőle hozok üzenetet nektek! Azt üzeni, hogy alig lát a könnyeitől és fáj az asztrális testének az nevezőizma, és kéri, hogy hagyjátok abba, mert már neki kezd kellemetlen lenni, pedig meg is nyerte a fogadást, amit a majákkal kötött. Sikerült elhitetni veletek ezt is... Azt a verset később az egyik rokongyerek szavalta a nagy dimenzióközi asztrálszavalóversenyen. Boldogság veletek!

2010. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%
XD XD XD :) :) :) Ez nagyon fájt!!!
2010. ápr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

2012 a majákhoz köthető, nem Nostradamushoz, vagy rosszul tudom?


Amúgy az egy naptár, melyet nem végtelenítettek, ennyi!

Mert ha arra törekedtek volna, hogy sose legyen vége, valszeg még most írnák. De időközben gondolom szétzavarták őket, és így a naptáruknak 2012-ben vége szakadt.

2010. ápr. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!