Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Skinheade bakancs, mire utal?

Skinheade bakancs, mire utal?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bármilyen "stílusváltásba" belefognék, először szeretném tudni, hogy milyen szimbólum van a Skinheadek bakancsában? Fűzés stb.


Esetleg egyéb fontos érdekességek a Skinheadekről, amit fontos lenne tudni?


(legalapabb dolgokat ismerem)


2011. szept. 28. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Nálam az is alapvető hogy letudom írni a Skinhead szót...-.-"
2011. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köss bele a + egy e-be...

cigány...

2011. szept. 28. 18:08
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg te egy kis pö'cs vagy, aki olyanba köt bele akit nem is ismer és divatból c'igányozik itt össze-vissza. Nőjj fel!
2011. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki cigányozik, azt miért tenné divatból?
2011. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Megfélemlítés miatt hordjál miközben mind olyan nyurga hogy alkalmatlan valódi katonáskodásra, vagy olyan puhakuki hogy félne beállni a seregbe hogy megvédje a valódi ellenségektől a hazáját. Magyarkodik miközben semmit nem tud a magyar irodalomról, nem olvas nem tud még az általános iskolai szintű történelmet sem, nyelvhelyessége a nullával egyenlő. Megfélemlíti ember társait mikor bandában jár de egyedül nem merne senkivel sem szembe szállni, akár szóban sem.

A skinhead bakancs ezt jelképezi. Ehhez akarsz tartozni?

2011. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is van, mégis az osztálytermemen kívül sehol sem vagyok bandában, max rajtam kívül 1 emberrel.
2011. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Magyarázkodsz? :-D

az én osztálytársaimnak is volt acélbetétes bakancsa de eszükbe nem jutott volna skinhaed bakancsnak hívni. Szimplán katonai vagy acélbetétes bakancs volt. Vagy ahogy én hívtam "aci-beti baki" :-D

2011. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ebben mi a magyarázkodás?
2011. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

:-)

Szerintem nem mindegy hogy valaki "Skinhaed bakancsnak" hívja vagy "acélbetétes bakancsnak", sokat elárul a viselőjéről, hogy miért hordja.

Elmondtam a véleményemet az előbbiekről, te meg rögtön "én nem is blablabla skinhead bakancs blabla bla"


Most skinhead bakancsos vagy vagy nem? Skinhaedekhez akarsz hasonlítani, vagy szereted ezt a katonai surranót?

Kápis?

2011. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hol mondtam én azt, hogy szkinhed bakancsnak hívom? Amikor megláttam a kérdést fél percig ezen a hülye szón röhögtem...
2011. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!