Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az Exodus című könyv miről szól?

Az Exodus című könyv miről szól?

Figyelt kérdés
Összefoglalná valaki a tartalmát?
2011. szept. 28. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
amit Leon Uris írt? a zsidók modern kivándorlásáról ír, elég jó tollú író. Igaz, elég erősen cionista, és a zsidók által végrehajtott bűncselekményeken elég lazán továbblép, meg fifikásnak írja le őket. bezzeg a barbár arabokat!
2011. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
amit én olvastam (exodus 2100) (sajnos az írót nem tudom://) arról szól h 2100at írunk, és a tenger elönt mindent, de épülnek ilyen "újvárosok" a tenger felett, de oda nem juthat be mindenki. így vannak akik benn boldogan élik életüket a többiek pedig a hajótáborban, a város falain kívül küzködndek a túlélésért. szerintem nagyon érdekes, ha erre a könyvre gondoltál, csak ajánlani tudom:)
2011. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

az előző válaszoló vagyok:

az író: Julie Bertagna

2011. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mózes második könvye
2011. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!