Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tízujjas gépelésről könyv,...

Tízujjas gépelésről könyv, amiből meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem ide illik, de ez áll a legközelebb.
2011. okt. 15. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás, ezzel jutsz előre a leghamarabb. Elsőnek próbáld optimálisan elosztani, melyik ujjad hova jut, aztán könyv magad elé, és gyakorolj :)
2011. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs könyvelő végzettségű ismerősöd? Ők a suliban tanultak könyvelést, speciális gépírás tankönyvből.

(Az első leütések így hangzanak: asdf köz, jklé köz)Szóval keress ilyen közgazdaságis tankönyvet.

2011. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam: ők tanultak gépírást speciális gépírás tankönyvből.(Mint én is anno)
2011. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ezekből a Kökény Sándor féle könyvekből tanultam. Pedig nem vagyok annyira öreg. Ezek jó könyvek, egy ilyet szerezz és jó sok gyakorlás.

2011. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Kökény könyvből tanultunk. 2 évig írógépen, aztán 2 évig számítógépen idegen nyelven..
2011. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ava87 ***** válasza:

Csatlakozom, én is Kökény könyvből tanultam. Én később kerültem át egy olyan osztályba, ahol kötelező volt a gépírás, be kellett pótolnom egy elég nagy lemaradást. Sokat gyakoroltam otthon könyvből, egy hónap után én lettem az osztály egyik legjobb gépírója :) Nem egy nehéz dolog, csak tényleg gyakorolni kell. Az elején szörnyen unalmas volt, amikor még csak 2-4 betűvel kellett fél oldalakat teleírni, de ha ezen az uncsi részén túl vagy, akkor már nagyon jól lehet vele haladni.

Amúgy nekem konkrétan ezt a könyvet adta a tanár: [link] ebből kellett felzárkóznom a többiekhez. A suliban egy másikat használtunk, de a szerző azonos.

2011. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!