Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik embercsoport idegesít...

Melyik embercsoport idegesít a legjobban? Miért?

Figyelt kérdés

Engem pl. a nyugdíjasok, akik dúrakodnak előre mindenhol és azt hiszik nekik mindent szabad, mert idősebbek ÉS a kismamák, akik elállják a járdát babakocsival, azt hiszik ők különbek, mert szültek és elvárják, hogy átadjam a helyem.

Hozzátenném, hogy ez így, amit írtam általánosítás, mindkét csoportban van szépszámmal kivétel, csak sok ilyennel találkoztam mostanában, azért is tettem fel a kérdést. Ezért kérek mindenkit, hogy ne essetek egymásnak, csak a kérdésre válaszoljatok.


2011. szept. 29. 16:45
1 2 3 4
 1/32 reptoid ***** válasza:
61%
A te fajtád.
2011. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
39%
a büfészakos hallgatók... undorító érzés, h alig van vizsgájuk, végigbulizzák a félévet és még a vizsgaidőszak jó részét is...
2011. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
A plázak*rvák.
2011. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
A divatmajmok, akiknek nincs saját stílusok, csak a divatot követik.
2011. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
72%

Mindenütt van kivétel ez így van.

De tényleg van sok tolakodó nyugdíjas és öntelt, "enyém a világ"-hitű kisgyerekes anyuka.


akik viszont még ettől is jobban (a legjobban) irritálnak, azok a cigányok!

Azok minden összesítve.

Hangoskodnak, szemetelnek utcán, tömegközlekedésen, minden lehetséges helyen, elállják az utad ( térj ki te, ha szembejönnek veled) és beléd kötnek, ha azt hiszik csúnyán néztél rájuk, vagy netán kinyitod a szád nemtetszésed kifejezve.


Szerencsére ez egy elég gyáva állatfaj, csak csapatban bátrak, így egyesével le lehet őket szerelni.

Vagy engem pl. a férjem szokott megvédeni tőlük, sajnos szükség van rá, hiszen Borsodban lakunk...

2011. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%
Engem az "attention seeker" vagyis a figyelem kereső,magának mindent megengedő kis f.aszkalapok bosszantanak fel.Mert azt hiszik,hogy más embert érdekli a nyomora.
2011. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
60%

Engem az olyanok, mint te, kérdező.


Egész életemben tiszteltem a nyugdíjasokat (39 éves vagyok), még a 'bogarasokat' is. Ha nem tetszett valamelyik, akkor arrébb mentem, de nem filóztam azon, hogy idegesítenek vagy nem.


A kismamák. Hát igen.. Nekem már nagyobb a gyerekem, de emlékszem, hogy egyetlen egyszer fordult elő velem, hogy álltam a 2 éves lányommal a karomon a 7-es buszon, és 5 (!) megállón át álltam, mert senki se adta át a helyét nekünk.. Hogy nekem nem, az ok, de a kicsinek sem?!


Én gyerekként is átadtam a helyemet idősnek, betegnek, terhesnek, kisgyerekesnek, és most is átadom, és amig fel bírok állni az ülésről, át is fogom. Voltál te már terhes? Vagy van gyereked? Nem hiszem. Nem az a gáz, hogy állni kell, hanem hogy ha fékez a busz, és esel, nagy baj is történhet a babával.


Nekem még sosem állta el kismama az utamat babakocsival. Pedig nagy biciklisek vagyunk, és a bicikliutakon rendszeresen találkozunk babakocsit toló anyukákkal, mert a járdán egyszerűen nem fér el a babakocsi. És érdekes, senki sem csengeti le őket a bicikliútról.. szépen kikerüljük őket.


Szóval neked még tanulni kell a toleranciát, de nagyon. És ez nem vita, nem letolás, és nem estem neki senkinek. :) Remélem!

2011. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
Engem az öreg cigány nyugdíjas, aki babakocsival elállja az utat és egyetemre jelentkezik, hogy elvegye a fiataloktól a munkát.Ekkora baromságot, minden embertípusnak van idegesítő szokása.
2011. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
58%

A kulturálatlan bunkók kortól és nemtől és egyéb hovatartozástól függetlenül.

A tolakodó nyugdíjas,

a taxisofőr, aki a nekem zöld jelzésnél a zebrán elüt két kisgyerekkel,

a csöves, amelyik a gyerekek szeme láttára hugyál a bokorba a játszótéren, és megtámadja a nagymamát, aki rászól

a neveletlen önelégült tizenévesek hordái

a turisták, akiktől nem lehet haladni az úton

a barnák, akik ordibálnak az utcán

elnézést, ha valakit kihagytam :D

2011. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
A cigányok.
2011. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!