Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik személyiségtípusú...

Melyik személyiségtípusú embereket kedveled a legjobban?

Figyelt kérdés
Ne bonyolítsuk túl, tudom hogy egy személyiséget szinte le sem lehet írni, annyira bonyolult, de most maradjunk felszínesek, csak nagyvonalakban írjátok le, melyiket kedvelitek a legjobban.
2011. szept. 10. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem többféle típusú ember társasága kellemes.

Szeretem azokat,akik csendes megfigyelők,megválogatják a szavaikat,kedvesek,és udvariasak.Általában intelligensek is,és jó velük időt tölteni.Noha nem túl harsányak.Gondolom,ezt a típust sokan ismerik.


De aztán ott a másik véglet:aki humoros,erős egyéniség,művészi,okos,és megbízhatatlan.

Bár ez utóbbi nem ideális egy párkapcsolathoz. :) Barátnak viszont kitűnő.

2011. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
jó értelemben alázatos, toleráns. véleményez, figyel, gondolkodik.. széles látókörű, inkább csendes mint a szó általánosan értett értelmében "bulizós". próbál nem (el)ítélni mást, inkább a maga dolgával foglalkozni.
2011. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyiket, aki engem szeret :-))))) Na de viccen kívül a filozófus alkatokat és akivel jól el tudok beszélgetni. Nagyon különböző emberekkel vagyok jó viszonyban, szóval lényeg, hogy toleráns legyen, én is az vagyok, mindegy, hogy nem egy az elképzelésünk, de értsük meg egymás nézőpontjait, tehát legyen nyitott.
2011. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Főleg szangvinikus, kissé kolerikusokkal vagyok meg jól, illetve flegmatikusokkal. Erős kolerikusoktól idegbajt kapok, a melankolikusoknak pedig a hozzáállásán múlik, hogy jól kijövünk-e. Van egy barátom, aki melankolikus-kolerikus, az elmúlt 6 évben a legjobb barátja és ellensége is voltam, miközben az én viselkedésem iránta nem változott, nagyon érdekes.
2012. jan. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!