Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Délegyháza milyen hely?

Délegyháza milyen hely?

Figyelt kérdés

Házat szeretnénk venni Délegyházán!

Érdekelne hogy milyen hely,kinek mi a véleménye!


2011. szept. 30. 12:04
 1/2 anonim válasza:
A férjem odavalósi, mi is nem messze lakunk onnan. Ott is akartunk házat venni csak nem jött össze. Jó hely szerintem, én gyerekkoromban is sokat voltam ott, az ottani tavakra jártunk fürdeni. Van régebbi területe és újépítésű része is. Nyugis környék, nem túl nagy település, ha ilyet kerestek szerintem jó választás.
2011. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én itt lakok, a kertváros részén. nyugis hely, semmi különös. a falu részt én nem szeretem, az emberek mentalitása miatt. ha a környékre akarsz költözni, akkor inkább varsányban vegyél házat, sokkal barátságosabbak az emberek, több pénze van, szebb, több a program és jobb állapotban vannak az utak is.
2011. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!