Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miféle hely az a Zöld Pardon...

Miféle hely az a Zöld Pardon meg a Livingroom meg Morrisons? (lehet nem jól írtam le)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van honlapjuk, de abból nekem nem "jön le", hogy oda milyen emberek járnak, mit csinálnak ott, drága-e, veszélyes-e, meg ilyesmi dolgok érdekelnének :-) Köszi, ha valaki ír róluk pár dolgot!
2011. szept. 8. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

a zöld pardon meg a morrisons csöves,mind kettö.

a zöldbe deszkásokat,rockereket láttam,a csajok sincsenek kiöltözve,olyanok mintha leszaladnanak a boltba vmiért,olyan cuccba vannak.

2011. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

és ha nincsenek kiöltözve, az már csöves? te biztos csak operába jársz :)


morrisons emlékeim szerint tinikkel volt tele,

ZPbe többféle korosztály jár, napközben is, este is. és sokféle stílusú koncert van.

2011. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
papucsba nem szoktam bulizni menni,meg ott hánytak a zöldbe..
2011. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozóhelyek, tizen-huszonéveseknek. Ebből kifolyólag nem is olyan vészesen drágák.
2011. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

egyik sem olcsó. bár lehet én vagyok a csóringer, de nekem azért nem járja, h 5 kiló egy vacak vizezett sör.


ZP régen jó volt, most fos a zene, suttyók a kidobók, és már lassan a wcben is belépődíjat szednek. a koncertek közül ki lehet fogni jót.

Morriba rég voltam, az még a ZPnél is drágább, igaz a hangulat jó, sok a huszonéves egyetemista, fősulis, és vannak külföldiek is.

Livingben 1000éve nem voltam, de az is marha drága hely.

2011. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A Living Room színvonalas / én Depeche Mode és Ákos bulikon voltam ott /. A Zöld Pardonban életemben egyszer és utoljára voltam Kispálon, valami borzadály volt, ahogy a közönség viselkedett, csupa részeg bunkó.

A Morrisonsban nem voltam még, de állítólag jó hely.

2011. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. szept. 8. 21:28
 8/11 anonim válasza:
100%
első...szerinted csak tűsarkúban, meg olyan ruhában lehet szórakozni menni amiből mindened kilóg? nem mindenki hajógyáris p.csa.
2011. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ZP szar volt, jó hogy megszűnt. LivingRoom szintén nem a legjobb, ezek közül egyedül Morrison's ér valamit. :) Azt javaslom.
2011. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, bekaphatod. :) A Zöld Pardon volt a legjobb hely ebben a szájbatoszott városban, a koncertek isteniek voltak, az emberek közvetlenek, én mindig nagyszerűen éreztem magam ott és életem egyik legnagyobb csapása hogy bezárták fiatalságom bölcsőjét. Morrison's-ról eddig csak rosszat hallottam, Livingroom meg olyan tucathely.
2012. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!