Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zaklatnak a munkahelyemen,...

Zaklatnak a munkahelyemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hosszú idők után végre találtam munkát,tetszik is a meló,de van egy fickó aki teljesen rámszállt.25 éves nő vagyok,a párom is itt dolgozik,csak külön műszakban.állandóan a szex a téma nála,arra célozgat,hogy miket csinálna velem.Elküldtem a francba már szépen is,meg csúnyán is,de nem ér semmit,nagyon beteg állat!A főnök a saját fülével hallotta egyszer,hogy másoknak mondta,hogy addig nem nyugszik,amíg a páromat ki nem rugatja,mert azt hiszi akkor szabad előtte az út.Szeretem a páromat,maximálisan megbízunk egymásban sosem csalnám meg,pláne egy ilyen féreggel.A főnök kirugná,csak sajnos olyan tróger munkát végez a fickó,hogy senki nem jönne a helyére.
2011. okt. 1. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak kéne lerendezni vele ezt az ügyet, hogy hagyjon végre békén, különben vele gyűlik meg a baja. És igen, a főnöknek ki kellene rúgni, hidd el, találna helyette mást, hiszen annyi munkanélküli van, nem kéne ehhez a szeméthez ragaszkodnia! Az ilyen zaklató veszélyessé is válhat.

Nem lennék a helyedben, el tudom képzelni, micsoda primitív egy alak lehet, az ilyeneket nagyon nehéz leállítani. De összefogással talán sikerülne elérni, hogy kirúgják a francba.

2011. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van,de úgy hidd el,hogy a főnök ezeket mindet hallja,és mégsem tesz ellene semmit.Annyira gyenge ember,hogy már ez a senkiházi hozza lassan helyette a döntéseket.Ez tényleg komolyan így van!
2011. okt. 1. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez azért már komoly zaklatásnak minősül. Simán elhiszem, ha veszélyben érzed magad! Azt javaslom, próbáld meg rögzíteni valahogy az ilyen beszólásait, esetleg szerezz még néhány tanút, aztán jelentsd fel! Ha nem megy, akkor marad a hagyományos módszer. Néhány haver, sötét utca, aztán adj neki! Az ilyen tahók másból nem értenek!


31/f

2011. okt. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!