Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért csinálja ezt a barátnőm?...

Mért csinálja ezt a barátnőm? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
a legjobb barátnőmnek nagyon sok barátja lett ezen a nyáron. táborokba,bulikon sokat szerzett. nekem viszont ő meg egy másik lány a barátom. és állandóan arról beszél hogy jajj de jó volt a tegnapi buli. jajj de jó fej ez a ricsi meg ilyenek. mikor mondtam hogy szívesen megismerném őket akkor azt mondta hogy : persze majd egyszer. aztán csináltam egy ál facebook-ot mert unatkoztam és mostanában állandóan azt hallgatom hogy neki nem kell ál facebook mert neki van sok ismerőse akivel a rendes face-en is beszélgethet.
2011. okt. 2. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

hát hacsak anyád,apád nem tiltja neked valami okból(pl.féltésből) a bulizást,akkor te is bulizhattál volna egész nyáron anyagi lehetőségeidhez mérten pl.Balatonon(Siófokon pl. tudom,hogy konkrétan egész nyáron voltak jó bulik) ,és ha te is végigbuliztad volna az egész nyarat,akkor valószínűleg -sőt bizonyára- neked is lennének emberekkel közös élményeid,bulitapasztalatok...


Ha anyád,apád féltenek,és burokban óvnak az ilyen buliktól,ereszdelahajamat-októl,akkor persze elismerem nehéz...


Amúgy nem értem az ismerősödet,ha tudja,hogy ez számodra tiltott,és lehetetlen,pedig vágynál rá,akkor miért vág fel vele,mert ez neked nyilván valóan rosszul esik,sőt fáj...szóval ŐT,aki ezzel felvág,ebben a helyzetben nem tudom megérteni...vajon csak bántani akar ezzel téged?-asszem,költői volt a kérdés.

2011. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is a kérdés? mit miért csinál?
2011. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ők elengednének... de az anyagi helyzetem nem valami jó. 1 hétre le utazhattam volna a balatonra sátrazni csak nem tudtam volna hogy haza jönni mert a barátnőm ő ment horvát-ba és így nem jött volna ki jól :S
2011. okt. 2. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!