Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik a kutyusom!...

Nagyon hiányzik a kutyusom! Milyen barátnő az ilyen? Légyszi olvasd el!

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt elhoztunk egy pici kutyust.Nagyon imádtam ő volt a mindenem! Aztán egyik nap a "barátnőm" felhívott hogy menjünk le vigyük ki a kutyust.Aznap vittem le utoljára sétálni.Már hazafele jöttünk mikor a barátnőm sétáltatta.Egyszer csak a kutyusom meglátott egy másik kutyát az út másik felén.A "barátnőm" valamiért elengedte a pórázt és a kutyámat elütötte egy autó.Elvérzett.A barátnőm azt hiszi nem tudom hogy ő engedte el a pórázt.Azt hiszi úgy emlékszem hogy én engedtem el.Mert utána az anyja felhívott és azt mondta hogy a barátnőm sír mert miatta halt meg.Én annyira szerettem a "barátnőmet" hogy nem akartam őt hibáztatni mert tudtam hogy fájna neki.Rá egy évre összevesztünk már nem voltunk olyan jó barátnők.Sőt rájöttem hogy nem is voltunk soha.mindig kihasznált és csak arra kellettem hogy elmenjek vele valahova mert nem akart egyedül menni.Mikor összevesztünk Ő azt mondta hogy mindent visszakér amit valaha is adott nekem.Még a kedvenc hajgumiját is.De én még mindig nem akartam megbántani és azt mondani hogy én meg kérem vissza a kiskutyámat.Mai napig azthiszi hogy nem tudom hogy ő engedte el.:( Hát milyen barátnő az ilyen?Hagyta hogy én érezzem rosszul magam!


17/L Ez a videó juttatta eszembe a történetem:

http://www.youtube.com/watch?v=KC1irbmoe78&NR=1


2011. okt. 2. 17:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy így idegen szemmel olvasva nem annyira szúr titeket szíven,de engem igen.Az a kutya volt a legjobb barátom.Hihetetlen ez az egész.Hogy tud egy pici kutya az ember szívéhez kötödni:(
2011. okt. 2. 17:19
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ő engedte el a kutyát akkor mi a fenéért vállaltad te magadra, neki kellett volna rosszul éreznie magát hisz az ő hibája


itt nem is a kutyás dolog a bosszantó hanem az hogy vissza kér mindent amit már egyszer neked adott.

2011. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 'megbántanám'. A szemébe mondanám ami fáj, hagy legyen csak lelkiismeret furdalása. Amit tett az nagyon gonosz dolog volr, már elnézést. Részvét a kutyus miatt :S
2011. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De annyira szerettem Őt hogy nem akartam hogy még rosszabbul érezze magát.
2011. okt. 2. 17:23
 5/14 anonim válasza:
hát hogy visszakér mindent amit neked adott ez kb olyan szinten van mint a oviban a barát, felebarát nembarát cuccos :) a kutyás dolgot meg szerintem ott meg kelett volna beszélnetek szerintem nem direkt csinálta és ha bűntudata volt elmondta volna te megbocsátasz neki és jóvá van téve a dolog :/
2011. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

uhh szegény. részvétem:/

legalább megkellett volna mondanod neki, hogy miatta halt meg a kutya..

2011. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nagyon is lehet kötődni egy kutyához. Amikor az én kutyám elpusztult, én is kiborultam, napokig sírtam.

De a barátnőd lehet, hogy nem direkt engedte el a pórázt, ne hibáztasd őt emiatt. Vagy legalábbis próbálj megbocsátani.

2011. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez a korszak lezárult...felejtsd el ezt a lányt...


Nekem is a mai napig hiányzik egy jó barátnő az életemből,utoljára 12-14évesen voltak legjobb barátnőim,de mindegyik nagyon megbántott :( Utólag örülök,hogy nem velük nőttem fel...Na mindegy...


A kutyás dologhoz pedig,miattam is halt meg már kutyus :( rokonaimét sétáltattam póráz nélkül,mert nagyon be volt tanítva,ám valami miatt a zebránál megtorpant és 1-2lépéssel lemaradt,mikor egy őrült 80al száduldott át mögöttem a zebrán és elütötte szegényt..Én napokig zokogtam miatta :( neki belső vérzése lett,bepisilt egyből és összeomlottak a szervei ...az autós szerencsémre megállt és elvitt minket az állatorvoshoz,de a legbrutálabb az volt,mikor megjöttek a rokonok és közölték velük, hogy mi fog történni :( Azóta is hatalmas a bűntudatom a kutya miatt...

2011. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
:'( :'( :'( Hihetetlenek az emberek, annyian csak magukra tudnak gondolni nem törődve a másik érzésével. Az ilyen nem barátnő. Nagyon sajnálom ami történt.
2011. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Mérlegelned kellene,hogy óvatlan,figyelmetlen,de biztos nem direkt csinálta. Amíg neked fáj a szíved,biztos nem lesztek jó barátnők,de a haragod nem hozza vissza a kutyusodat. A barátnőd is biztosan bánja a dolgot. Én úgy vagyok az én kutyámmal,hogy én vagyok a gazdája enyém a felelősség,persze a baj könnyen megtörténik. Az ,hogy ki a hibás utólag nem sokat segít,de egymás háta mögött nem szabad sárral dobálózni. Ha úgy gondolod Ő volt a hibás nyíltan mond a szemébe,talán egy kicsit meg könnyebbülsz.

Sajnálom,hogy elvesztetted a kis barátodat.

2011. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!