Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex barát/barátnő! Hiányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barát/barátnő! Hiányzik?

Figyelt kérdés

A válaszokat elsősorban olyanoktól várnám, akik dobták barátjukat, barátnőjüket!

Itt a következőkre lennék kíváncsi:

- mennyi ideig tartott a kapcsolat?

- mi volt a szakítás oka?

- a szakítást követően mennyi idő után kezdett el hiányozni?

- miért kezdett el hiányozni?

- megbántad e a szakítást?

- a hiányérzet kialakulásakor éltél e éppen egy másik, új párkapcsolatban? Ha igen, kihatott az új kapcsolatra?

- mennyi idő után váltottál az exről egy újra?

- megpróbáltátok e újrakezdeni? Ha igen, milyen sikerrel?


Bocs, ha sok infót kérek, de úgy gondolom, hogy szükségem van ezekre, hogy a témát kivesézzem! A válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 3. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Szerintem ezek fölösleges kérdések. Csináld azt, hogy kicsit hamarabb menny ágyba s gondolkodj el ezeken. Mit miért és a stb.

Miért hiányzik stb. és kérdez magadtól és válaszolj is rájuk.

" A gondolat egy olyan világ ahol senki de senki nem zavarhat,cáfolhat,befolyásolhat"

A lényeg a lényeg, mindenre tudod a választ "ha valaki neked hiányzik"


Egyébkét kérdésed nem lehet érteni, hogy mit is akarsz valójában. Mások párkapcsolatai miként értek véget?

Ezek magán ügyek és ha rossz akkor nem is igazán kéne ezeket felemlíteni"magunknak".


Üdv. Don Juan-

2011. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem dobtam exemet, inkább úgy fogalmaznék, hogy közösen megbeszéltük, hogy szakítunk. De azért válaszolok a kérdésekre.

-1 évig tartott a kapcsolat

-távkapcsolatban éltünk, és nem tudtunk annyit együtt lenni amennyit szerettünk volna, én gyerekes voltam, zárkózott, ő pedig pont az ellentétem, vicces, humoros, szinte mindenről tudott beszélni

-miután szakítottunk neki azonnal lett barátnője, még tartottam vele a kapcsolatot mint barát, haragudtam rá, hogy ennyit értem neki, és hamar elfelejtett mint nőt, de hiányzott is, minden nap csak rá tudtam gondolni.

-Azért kezdett el hiányozni, mert hiányoztak az életemből azok a jó pillanatok amikor együtt lehettünk, és nem tudtam megbékélni vele, hogy csak néha beszélünk msn-en.

-Nem bántam meg a szakítást, tanultam a hibáimból, és igyekeztem felnőni, megnyílni, sok pasival randiztam később, de valahogy egyik sem volt az igazi(mindaddig míg meg nem ismertem jelenlegi páromat vele kb. 1 és fél éve vagyok együtt :))

-Az elválás után nagyon őröltem magam, egy selejtnek éreztem magam, akit nem lehet szeretni és 1 évig fiú közelébe se akartam menni, utána megtört a jég és elkezdtem pasizni.

-De ahogy észrevettem mindig az exemet kerestem egy fiúban, ami így utólag, elég hülyeség :)

-Azt hiszem olyan 3-4 év elteltével ismét felvettük a kapcsolatot. Ő kint volt Németben, ezért több évig hírét sem hallottam, és utána ismét járni akartunk. De akkor meg azért nem jött össze mert én már túlságosan is felnőttem és azt mondtam neki a közeljövőben szeretnék gyereket. Ő ettől megijedt :D


Hát nagyjából ennyi :D


24/L

2011. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs Don Juan, de nem efféle hozzászólásokat várok! Ha hanyagoltad volna a kommentedet, 2 perccel hamarabb mehettél volna ma lefeküdni! A kérdéseimre válaszolni nem kötelező érvényű és nem mások magánéletében akarok turkálni! Aki akar rá válaszolni az válaszol! Aki nem, hát nem! Szóval nem akarok megbántani senkit, de nem szeretem, ha valaki úgy szól hozzá egy témához, hogy igazából nem érdekli, de kényszert érez megszólalni!
2011. okt. 3. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szakítottam a barátommal.

Közel 2 évig voltunk együtt. Beleuntam a kapcsolatba, soha nem történt semmi izgalmas, mindig nekem kellett programokat kitalálni ráadásul nem egyeztek a céljaink sem.23 évesen még mindig nem dolgozott és nem is nagyon akart pedig nem voltak gazdagok. Inkább sulizgatott össze vissza, de nem végzett el semmit, szóval csak azért csinálta, hogy addig se kelljen dolgozni. Meguntam rugdalni.

Szakítás után 2 nappal éreztem, hogy hiányzik, de nem ő maga igazából hanem, hogy valaki legyen akire mindig számíthatok. Nagyon egyedül éreztem magam. Össze voltunk nőve korábban.

Nem bántam meg a szakítást.

Mikor hiányzott nem éltem párkapcsolatban csak kezdett kialakulni egy és igen hamar elfelejtettem az exemet. Sokat voltam egy férfival. Kb 2 hét telt el a 2 férfi között. ( az exszel már nem volt szexuális kapcsolatom 2 hónapja a szakítás előtt sem, de mással sem (:)


Nem próbáltuk és nem is akarom. Én azóta menyasszony vagyok, közös célokkal bírunk. Neki is van más és azt hiszem dolgozik is már, de ez nem biztos.

2011. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- mennyi ideig tartott a kapcsolat? 6 hónapig

- mi volt a szakítás oka? én szakítottam vele, bunkón viselkedett, kezet emelt rám, és sokat veszekedtünk. Amikor mondtam, hogy szakítani akarok, még akkor is engem bunkózott le, meg, hogy ne tegyem ezt vele, sose fog olyan lányt találni, mint én stb... stb...

- a szakítást követően mennyi idő után kezdett el hiányozni? 5 hónapja lett vége, és mostanában kezdett el hiányozni, azóta nem is volt barátom.

- miért kezdett el hiányozni? Csak az hiányzik, amikor kedvesen és megértően bánt velem, ez a kapcsolat első két hónapjában volt, utána egyre sűrűbbek lettek a veszekedések.

- megbántad e a szakítást? NEM!!

- a hiányérzet kialakulásakor éltél e éppen egy másik, új párkapcsolatban? Ha igen, kihatott az új kapcsolatra? Nem

- mennyi idő után váltottál az exről egy újra? Azóta nem volt barátom.

- megpróbáltátok e újrakezdeni? Ha igen, milyen sikerrel? A szakításunkkor láttam utoljára, azóta nem, és remélem nem is fogom.


19/l

2011. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!