Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Népszámlálás! Otthon már...

Népszámlálás! Otthon már kitöltöttem. A kollégiumban is ki kell?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ideiglenesre sem bejelentve a kollégiumba, viszont egy nő kéri, hogy mindenki menjen a társalgóba, és ő kitölti nekünk a papírt. Ő tölti, mi diktáljuk az adatainkat. Megtagadhatjuk? Mint említettem, már kitöltöttem otthon, így a kötelességemet teljesítettem.
2011. okt. 5. 19:38
 1/3 Idegbeteg számlálóbiztos ***** válasza:
73%

Igazad van.

Most mégis, miféle némber az ilyen?! Méghogy összeterelni az embereket...

2011. okt. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérjétek el az azonosítóját, és hogy honnan (önk.) jött. Lehet, hogy szélhámos.

Mindenkinek egyszer kell kitölteni, ahol életvitelszerűen lakik. Ha te az otthonodat tekinted ilyennek, akkor kész, tagadd meg.

2011. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell töltened a kollégiumban is.

Én is kollégista vagyok, megszámláltak Győrben és otthon is kitöltöttem.


De később utánakérdeztem, hogy nem leszek így duplán számolva? De nem, mert ezt a választ kaptam:


"A 15.1 vonatkozik arra a mondjuk tanulóra, aki a hét nagyobb részében pl 5 napon át van egy lakásban, függetlenül attól, hogy be van-e oda jelentve, vagy nincs.


Aztán az állandó lakcímén meg 15.3 alapján kell majd számba venni és a KSH progija ezt kiszűri, így nem lesz duplán számolva."


Tehát a koliban a 15.1-est ikszelik be míg othon a 15.3-ast.


Amúgy a mi kollégiumunkban a titkárnőt képezték ki népszámlálós biztosnak, ő jött fel a gondnokkal, és 3 perc alatt kitöltöttük úgy hogy ő kérdezett, én válaszoltam.

2011. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!