Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek én gondolkozom...

Szerintetek én gondolkozom jól vagy a többi fiatal?

Figyelt kérdés
Osztálytársaim mindenhéten piálnak meg buliznak vedelnem mint a gödény.Hétfőn meg mesélik hogy hogy hányt sugárba az utcán stb.Jóó tudom nem az én dolgom de idegesít.Tavaly még jóba voltam velük én is mentem de már rájöttem hogy velük haverkodni nem jó.Két színüek.Na mindegy .Idén eldöntöttem hogy belehúzok a tanulásba és megyek énekversenyekre meg szeretnék felvételizni a Petőfi színházba Veszprémbe.Színész szeretnék lenni és mondták már hogy van hozzá tehetségem.Annyira különcnek éreztem magam tavaly is mikor ők mondták hogy mennyit buliztak meg milyen jó volt,én meg ültem mellettük és nem tudtam semmit hozzáfűzni.Nekem is olyannak kéne lennem mint ők? Ki dönti el hogy mi a jó?
2011. okt. 6. 11:02
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
78%

Jó, most ezt a kérdést azért tetted fel, hogy mindenki megveregesse a vállad, hogy igen, te csinálod jól, mindenki hülye csak te vagy helikopter.


Mindenki tegyen úgy, ahogy jónak látja, a bulizásnak most van itt az ideje, de ha te nem akarsz ebben részt venni, az is teljesen oké, de ettől ne érezd magad felsőbbrendűnek.

2011. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
82%
Maradj ilyen, mint most vagy! Hogy ki dönti el, hogy mi a jó? Ez jó kérdés. Ha nem szeretnél azonosulni velük, akkor ne tedd, hisz nem kötelező. Szerintem a szüleid is büszkék rád, hogy ilyen gyerekük van, és nem olyan, akinek az a legnagyobb öröme, hogy hol mennyit ivott...
2011. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
De ki érzi magát felsőbbrendúnek???......
2011. okt. 6. 11:08
 4/42 anonim ***** válasza:
46%
szerintem a többi fiatalnak van igaza, ne különcködj
2011. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
77%

ők teszik jól, hogy buliznak amíg fiatalok és nem otthon kuksolnak, a fiatalság arra van hogy az ember kiszórakozza magát amíg nincs elkötelezve, ne 3 gyerek mellett menjen bele az éjszakába.


és miért kétszínűek, hisz most is te pletykálkodol róluk

2011. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
82%

lesz*rni mindent, csak szórakozni és menőzésből dorbézolni -> szerintem nem nyerő

azértis-alapon elvonulni, hansúlyozni saját különbözőségünket, lenézni mások életvitelét/világlátását -> szerintem nem nyerő

célokkal rendelkezni, amikért dolgozni, ugyanakkor nem megfeledkezni a kikapcsolódásról és a szórakozásról sem, járni saját utunkat és nem foglalkozni azzal, ami nem szimpatikus > jobban hangzik

nem akarom a kérdezőt besorolni, csak alternatívákat listáztam.

2011. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
abba nem megyek bele hogy mért kétszínűek és nem plyetkálok róluk csak elmondtam pár dolgot hisz ez egy anonim oldal. Nem ismeritek őket szóval....Higyjétek el tudom miről beszélek egy évig velük voltam mindennap együtt voltunk hülyültünk aztán egyszercsak.....
2011. okt. 6. 11:16
 8/42 A kérdező kommentje:
....
2011. okt. 6. 11:17
 9/42 anonim ***** válasza:
83%

Az nem jó, hogy isznak, meg hánynak, mert a buli nem ettől buli. Az viszont jó, hogy buliznak, mert mikor bulizzanak, ha nem most?

Én is buliztam minden hétvégén gimiben.

Mindig azt mondták, hogy korai, és majd az egyetemen kell.

Én nem tudom, más milyen egyetemre járt, de nekünk marhára kellett tanulni, és már a buli sem volt olyan önfeledt, mint mikor otthon laktunk a szüleinkkel, és csak a suli volt a gondunk semmi más.

Az egyetemen már más volt.

Jó volt, de más.

Úgyhogy hadd bulizzanak, most fiatalok.

Nem jobbak, és nem rosszabbak, mint te.

2011. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem csak így tovább ahogy csinálod. Lehet bulizni is de nem feltétlen úgy hogy sugárban hányunk stb...

Az én életemből az ilyen fajta bulik kimaradtak de ugyan olyan jó életem van mint a többieknek akik hétvégente részegre itták magukat.Vagy jobb.

Tévedés ne legyen én is buliztam csak nem feküdtem le mindenkivel aki szóba állt velem és nem voltam matt részeg.

Szóval jól teszed ha tanulsz, de attól még hétvégente kell a kikapcsolódás. Esetleg gyerekkori barátokkal akik normálisabbak.

2011. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!