Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek a fiatal...

Hogy viselkedjek a fiatal férfifőnökömmel?

Figyelt kérdés

Most kezdek új munkahelyen dolgozni, ahol a főnököm egy nálam 3-4 évvel idősebb fiatal srác. Nem tartom túl szimpatikusnak, de ez van vagy semmi, tehát be kell vállalnom a helyzetet.


Viszont az a gond, hogy (és most kérlek, ne az én önértékelésem legyen a téma) elég szép lány vagyok, és tapasztalatból tudom, hogy "bomlanak" értem a férfiak. Mivel nyílt ember is vagyok, gyakran félreértenek... és épp ezt szeretném elkerülni.


Vannak egyébként szép, fiatal lány kollégáim, de nekik legalább van párkapcsolatuk, amit a főnök tudtára is adtak így vagy úgy. Tanácsolták, hogy nem szabad vele túl közvetlennek lenni, de most azt sem lehet, hogy sose szóljak hozzá vagy mint egy riadt kismadár, minden szavára összerezzenjek.


Mit tudtok tanácsolni?


2011. szept. 3. 09:40
 1/5 Black_Star* válasza:
100%
Dobd ki a csecsed hátha előléptet! :D
2011. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szorítkozzatok a munkával kapcsolatos beszélgetésekre, és az időjárásra. Ezen túl meg nem közvetlenkedj vele.
2011. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy időnként sződd bele a beszélgetésekbe, hogy így a pasid, meg úgy a pasid. Ha normális (és tényleg akar valamit), akkor veszi a lapot előbb-utóbb.
2011. szept. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél gyorsan a csaja legalább több lesz a fizud és előléptet.
2011. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék a közeljövőben sem előrelépni, sem a csaja lenni...
2011. szept. 6. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!