Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor és miért törölted magad...

Mikor és miért törölted magad az IWIWről?

Figyelt kérdés
Vagy egyéb közösségi oldalról.
2011. okt. 6. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
iwiwről két hónapja mert kb fél éve nem léptem be.
2011. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A myvip-ről töröltem magam, mert elegem lett a sok gyengeelméjűből, akik naponta körüzeneteket küldtek.

Az iwiw-en még fent vagyok, de kb fél éve nem néztem be, azért tartottam meg, hogy legyen egy telefonkönyvem, vagy email listám, ha kell.

Facebookon fent vagyok, heti egyszer benézek.

Nem értem a felhajtást a közösségi oldalak körül, a fiatalok őrületét meg pláne nem. Valaki elmagyarázhatná.

2011. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én csak iwiw-en vagyok fent, kb 1 hónapban egyszer felmegyek. Nem akarom törölni magam, hogy megmaradjon a lehetősége, hogy ha valakivel fel kell vennem a kapcsolatot a múltból, akkor találjak valami elérhetőséget. Osztálytalálkozókat pl ott szoktak szervezni.

De facebookra nem is regisztráltam.

2011. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Myvipről töröltem, a sok hirdetés miatt, kb 3 éve nem léptem be. Iwiwről még nem töröltem magam, de 1 éve nem léptem be.
2011. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Myvipről kb fél éve,sosem léptem be,sosem jött semmi értelmes üzenet.

Iwiwen még fenn vagyok,de kiirtam,hogy oda senki ne irjon,ritkán nézem.De mailcimek,telószámok miatt nem törlöm magam,jól jöhet.

FB-on fenn vagyok,használom,de ha még változtatnak valamit,lehet törlöm magam

2011. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Myvip-ről töröltem magam, mert értelmes üzenetet ritkán kaptam, és a postaládám tele volt reklámmal.
2011. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Most töröltem magam a facebookról, mikor kiderült hogy valójában egy spybot. Mondjuk egyébként sem voltam túl aktív, legfeljebb játszani logoltam be.
2011. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Én az IWIW-ről töröltem magam kb. egy hónapja, mert alig léptem fel és ott alig történt valami. A Facebook az én véleményem szerint jobb.
2011. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, mi az a "spybot"?


Amúgy tervezem, hogy Iwiw-ről is törlöm magam, mert nem is járok fel, és ott is csak az idióta körüzenetek jönnek.

2011. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam fen iwiw-en sem myvip-en,én nagyon régóta facebookozok csak régebben nem voltak ennyire rá kattanva most már oda sem megyek fel....
2011. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!