Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt pár osztálytársam? Többi lent

Figyelt kérdés

alsótól kezdve ki voltam közösítve és csak 6.ban sikerült normálisan beilleszkednem


viszont van egy a csaj az osztályba (ő a suli r.banca...) és az a csaj mindenkinek pofázik,mindenkit lealáz,persze ha visszaszólunk neki,akkor már ellenünk van fordítva a fél várom mert féjszbúkon már ott osztja az észt hogy milyen fogyatékos ez meg az ...


és ez semmi ahhoz képest,ma elkezdett a füzetével meg nem tom kinek a tolltartójával dobálni,hát mondom ez hülye -.-


és persze az osztálytársaim is olyanok (a lányok) hogy pl amikor öltözünk tesihez és ez a csaj kb sosem tesizik,ezért mindig hamarabb elmegy,na olyankor annyira gyönyörűen ellene fordul mindenki,úgy bírják mondani hogy milyen gy büdös k.rva meg stb. persze ha már ő is ott van akkor már puszilgatják egymást meg oda vissza vannak egymásért...


és erre még az is rátesz egy lapáttal hogy egy srác az osztályban mindenkivel tök bunkó,és tesin pont kislabda hajítás volt,én meg nem tudok dobni:/ és eldobtam vagy 4 méterre :S és már ott elkezdett cseszegetni hogy milyen sz@r vagyok,meg futásnál és sétálásnál is folyton rálépkedtek a barátaival a sarkamra,amikor meg normálisan fel akartam húzni a cipőmet,kigáncsoltak


persze mikor az egyik barátját tökön rúgtam mert már rohadtul elegem volt belőle,még engem árultak be a tanárnak hogy verekedek ...


ennél már csak az a jobb hogy éneken is a tanár direkt le alázott az osztály előtt mert mert pont úgy sütött a fény a táblára hogy nem láttam az első pár hangot,erre elkezdett velem kötekedni hogy radírozzam ki az egészet és hogy nem lehet igaz hogy 7.ben nem tudok írni ...

persze az osztálytársaim már akkor is ott fújjogtak meg oltogattak hogy milyen béna vagyok meg minden...


és az a leggázabb hogy nem érzem köztük jól magam,minden egyes reggel amikor felkelek,már az jut eszembe hogy jajj de jó,újabb nap amikor cseszegethetnek...


sulit meg nem tudok váltani mert anyám nem engedi,mert szerinte is egy "sz.rházi semmirekellő kis szemétláda" vagyok ... és ezért nem akar már más suliba átiratni mert fél hogy ott is kiközösítenének és ezzel őt szégyeníteném meg...


akkor most mit csináljak?


13l


2011. okt. 6. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj rájönni, miért utál mindenki. Anyukádnak viszont nem szabadna ilyet mondania, akármilyen is vagy.
2011. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%

Ne haragudj! Írásod alapján te sem vagy különb a deákné vásznánál. Először önmagadban kéne rendet raknod, mert csak azután lehetne elvárásod a többiekkel szemben.

Kamaszodsz! Majd kinövöd!

2011. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

köszi :)


hát...már próbáltam,hogy még régebben a barátnőmet aki jóba van velük,megkértem hogy kérdezze meg a többieket,mit gondolnak rólam,de csak így mintha csak eszébe jutott volna


erre azt mondták neki hogy azért mert hülye vagyok


de szerintem az a bajuk hogy amíg ők egymást tapizzák meg a lányok sminkelik magukat és kibeszélik a többieket a wc-ben,én addig rajzolok vagy barátnőmmel beszélgetek ...


de amúgy néha odamegyek hozzájuk és akkor kedvesek meg minden,de amikor a barátnőmmel vagyok,akkor már ilyen tök bunkók lesznek..

2011. okt. 6. 14:51
 4/18 MarySue ***** válasza:
100%

Ohh ez durva...

1.) Anyud miért gondolja ezeket a "szép" dolgokat rólad?

2.) Az osztálytársaid is kétszínű r*bancok, gusztustalan ez a hozzáállás, hogy a szeme előtt kedves vagy, a háta mögött meg szidod.

3.) A fiúk sajnos ilyen f*szkalapok tizenévesen, engem is folyton szívattak -_-"


Szerintem első körben azt a nagypofájú lányt kellene takarékra tenni. Fellázíthatnád a többi csajt, hogy most ő legyen az, aki ki lesz közösítve!

2011. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

ezek szerint félre értettél mert vele nem vagyok kedves ,sőt hozzá sem szólok ...


de amúgy ez jó ötlet csak nem tudom hogy hogy :||


mert a lányok tényleg ilyen plázacicák hogy 12-13 évesek de már csak szexről tudnak beszélgetni :S és nincs is szinte közös témánk,akkor így hogy próbálja velük jobban összebarátkozni? ://

2011. okt. 6. 14:57
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz szembeszállni velük, akkor húzd meg magad minél jobban + keress egy olyan hobbit v sportot, amiben jó vagy! Ez új közösséget ad, ahol elfogadnak és jól érezheted magad, plusz az önbizalmadat is növeli.
2011. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
ne törődj vele,ez a legjobb módszer.viszont nemtudom,ki az anyád,de remélem ráküldik a gyámügyet..
2011. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D


a suliba van kosár és én arra akarok járni :D


amúgy utolsó: én is ...

2011. okt. 6. 15:02
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne erőltetned a barátkozást velük.

az hogy vissza szólsz vagy tettlegességig fajul a dolog az téged fog minősíteni.

Én biztos nem állnék velük szóba!

2011. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én csak azt tudom tanácsolni, hogy húzd fel a kesztyűt, és mutasd meg nekik, hogy jobb vagy náluk. Pl. ha dobálnak órán, fordulj hátra, és fenyegesd meg: "Ha még egyszer megdobsz, arcon ütlek, hogy még 10 év múlva is emlegetni fogod." vagy valami ilyesmit, így megmutatod, hogy van benned erő, és lejjebb vesz az arcából. A lényeg a magabiztosság. Ha a folyosón szembejön veled, húzd ki magad, és nézz lekezelően rá, mutasd meg, hogy nem félsz tőle! Sok sikert!! :) 15/L
2011. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!