Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú. Jóbanvoltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú. Jóbanvoltunk minden. Jött az egyik osztálytársam most ugyanazt csinálja csak vele. csak az a bibi h belészerettem. mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Az van, hogy régen ez a fiú egy bnőmmel volt jóban. jöttem én és a bnőm kikerült a képből mi meg össze melegedtünk. most jött az én egyik osztálytársam és kzdek én kikerülni a képből..csak én belezúgtam a srácba.. ha nem írok rá nem is beszélünk..néha bunkóis. Viszont a másik lánnyal nagyon jól elvannak.De régen velemis elvolt. csak jáccik vele is?

mit csináljak?

köszi.14L.


2010. dec. 20. 21:20
 1/3 anonim válasza:
A soraidból azt veszem le,hogy ha te nem jelentkezel,ő nem keres.Nem tudom,mennyi idős vagy ezt nem írtad le,de én mindenféleképpen azt tanácsolom,hogy ne fuss olyan szekér után,amelyik nem vesz fel.Tudom,hogy nehéz de gondolj bele.Vagy gondold át.Milyen volt és milyen lett,miért lett olyan,amilyen.Ahogy írtad,elég egyoldalúnak tűnik a dolog......ha gondolod,ülj le és beszélj vele szemtől-szemben.Biztosan megkapod a választ tőle,ha pedig nem,akkor sebaj.....egyszer majd jön egy olyan,aki megérdemli,hogy szeresd.Mindenesetre drukkolok neked!
2010. dec. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz vele.vagy keress vki mást
2010. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

14éves vagyok. Az a baj, hogy amikor meg már kezdeném elfelejteni, hogy mi is van felhív rámír..voltak 'nembaráti' beszélgetéseink is,de nem tudom,hogy neki ez mennyire számított. Ha esetleg más fiúról vagy sztárról beszéltem elég 'féltékeny'nek tűnt. Kaptam tőle ajándékotis csak úgynagyon kedves volt tőle.


2.Válaszoló. Próbálok nem figyelni rá, de suliban a szemem akartatlanul is őt keresi..:/

És minig felbukkan..

köszönöm a válaszokat, arik vagytok:D

2010. dec. 21. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!