Miért élünk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
azért, hogy fenntartsuk az életet
2011. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
csak
2011. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Hogy szenvedjünk! :/
2011. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
hogy pár év múlva meghaljunk :DD
2011. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Párom mondja erre mindig: ki mire szerződött.


Azt, hogy te miért élsz, csak te tudod megmondani ;)

2011. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Hogy életet teremtsünk, és boldoggá tegyük a magunk és környezetünk életét lehetőségeinkhez mérten, másokat nem akadályozva. A boldogság mindenkinek mást jelent.
2011. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Hogy minél többször ki tudjon velünk b@szani az élet, azért.
2011. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Biológiai, vagy filozófiai értelemben?
2011. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Hogy rájöjjünk létezésünk céljára, amit el kellene érnünk és, hogy megtaláljuk a boldogságunkat, hogy tapasztalatokat szerezhessünk ami útján fejlődhetünk lelkileg és tudásban is.
2011. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Én azt mondom azért élünk hogy teljesítsük az életcélunkat.És nem árt ha mások is megértik nekünk mi az életcélunk. Engem nem értenek meg, békülni szeretnék egy barátnőmmel aki mindent megtesz értem, és úgy lehetőséget kapni. Csak nem sikerül mert nem jó az arcmemóriám és ma háromszor láttam különböző hajszínnel. Ezerszer kértem hogy jöjjön oda és mutatkozzon be, de még nem jött. Azt szeretné hogy boldog legyek ahogy én is azt hogy ő boldog legyen. Az én boldogságomhoz viszont szükségem van rá is. Bár megértené.... nagyon jó ember és még azt sem tudtam a szemébe mondani hogy barátilag szeretem. És hogy mindent megtennék érte. Te ne add fel a reményt minden teljesül amit szeretnél. Ez a konfliktus már nagyon rég óta húzódik és szeretnék új lehetőséget kapni tiszta lappal. Tudom nem ez volt a kérdés de segített hogy leírhattam. Talán egy nap nekem is megadatik de félek azt hiszi szórakozom vele és a türelme is véges. mejutka 23/l
2011. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!