Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem merek...

Mit csináljak? Nem merek senkit sem hozzánk hívni mert, nem akarom hogy lássák hogy jól élünk. Szép ház stb. félek hogy utána, vége szakadna a barátságnak, már volt ilyen

Figyelt kérdés
Azóta senkit nem hívok magamhoz, inkább én megyek a barátnőkhöz. Szüleim is kérdezték hogy miért nem jönnek ide, hogy szégyellem őket meg ilyeneket mondtak, én nem mondtam hogy más van a dologba. Köszönöm a válaszokat! 17L
2010. szept. 24. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hehe én meg azért nem hívok meg senkit magunkhoz, mert annyira szegények vagyunk, hogy az már gáz ahogy a lakásunk kinéz :-D
2010. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Látom fel akarsz vágni ezzel.

Ha meg igaz akkor ez van.

2010. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem azért van ez, mert nyilván szereted a barátaidat, akik nincsenek olyan anyagi helyzetben, mint ti és nem akarod, hogy lássák.. igazából én megértem :)
2010. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Már volt ien? Lesz is még.

Én is baromi jól élek. olyan lányokkal vagyok 1üt h az csoda.

18/F

2010. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ez hulyeeg,egy igaz barat nem hagyna ott azert mert te nagyobb szepp hazba elsz...
2010. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
H-h mit csinálj? Valószínű egyébként is tudják rólad, hogy nem vagy szegény, ez meglátszik az emberen, nemcsak a házán. Ha meg emiatt megszakad a kapcsolat, akkor az sose volt barátság... Legalább ezzel próbára teheted őket. Vagypedig továbbra se hívd fel őket magadhoz, hát ilyenbe aztán még senki nem halt bele, nem létszükség az ilyesmi.
2010. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Te vagy az, aki azt a kérdést tette fel, hogy http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Muszáj kiírni mindenedet?:/

2010. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem akartam felvágni!! Csak már 2-en kérdezték hogy elmegyünk buliba és akkor majd ott alszunk nálunk mindig ki térek a válasz alól...
2010. szept. 24. 18:53
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez meg nem én voltam.!
2010. szept. 24. 18:53
 10/17 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy ez legyen életed legnagyobb gondja :)
2010. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!