Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Büszke vagy magyarságodra?

Büszke vagy magyarságodra?

Figyelt kérdés

HA igen mir vagy büszke , ha pedig nem akkor miért nem vagy büszke ?


13/F


2011. okt. 7. 20:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Yes!
2011. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem! Ez állapot nem érdem! HA én lennék Attila, v Szent István akkor az lennék, de így csak elkönyvelem egy tényként. Ellenben büszke vagyok azokra a magyarokra akik elérnek valami nagyot. Olimpiai bajnokok lesznek...stb.
2011. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Én igen.Mert szép hazánk van:) Az egy dolog hogy ez a rhadt orbán szétbarmolja de attól Magyarország ugyanolyan szép és sokan meghaltak már ÉRTÜNK!
2011. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:09


nem az volt a kérdés , hogy magadra büszke vagy-e ... am köszönöm akik eddig válaszoltak . zöld kéz .

2011. okt. 7. 20:13
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Legalábbis tiszteletben tartom hogy az vagyok és nem szidom folyton a saját népem és találok ki róla valótlan dolgokat. De büszkeséggel nem ez fog eltölteni, a múltunkban viszont azért vannak dolgok amikre büszke vagyok.
2011. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Büszke vagyok az ezeréves magyar nemzetre, nagyjainkra akik vérüket ontottak a nemzetért.
2011. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Mert nincs munkahely, mindent eladtak, a cigányok éjszaka megkéselnek.
2011. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem:mert nem merek,ha büszkén hiredetem akkor egyböl jönnek,hogy fasziszta,neonáci,hungarista aljadék vagyok és szégyelejm magam,hogy az elnyomó Horthy rezsimet éltetem.

26/F

2011. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Az én identitásomat eléggé "meghatározza" a város, a megye, ahol lakom, főleg most, hogy a fővárosba költöztem tanulni, mindenkinek szívesen mondom el, hogy honnan jöttem, pedig nem ám valami fullextrás hely ez... De az, hogy "magyar" vagyok, szinte fel sem tűnik, mivel körülöttem mindenki az. Talán ha többet járnék külföldre, vagy ismernék olyan embereket, akik nem magyarok, akkor a magyarságomat is fontosnak tudnám tartani, de így...


Az ember mindig csak "valamihez képest valamilyen" : )

2011. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
20.09 A kérdésedre válaszoltam!!! Nem vagyok büszke rá h magyar vok, mert ezért nem dolgoztam meg, ez egy állapot amit készen kaptál. Az őseinkre büszke vagyok, így már érted?
2011. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!