Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért néznek rám szánakozva,...

Miért néznek rám szánakozva, sajnálkozva, lenézően az emberek, ha azt mondom, büszke vagyok arra, hogy magyar lehetek és szeretem a hazámat, Magyarországot?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Talán azért hogy ilyen problémáid vannak.
2010. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak ennyit mondasz attól még nem néznek rád szánalmasan.Én akkor nézek a hozzád hasonlóra szánakozva ha valaki csak erre lehet büszke mert amúgy egy nagy büdös tehetségtelen senki.Magyarnak lenni csak egy állapot.Nemigen kell büszkének lenni arra amibe csak úgy beleszülettél.
2010. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
az előbbivel az utolsó szóig egyetértek.
2010. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó, de miért ne legyek arra büszke, hogy magyar vagyok? Másra is van büszkének lennem, nem is egy dologra, és ezt most nem dicsekvésből mondom. Különben sem hangoztatom egész nap, hogy büszke vagyok a magyarságomra, hanem csak néha, amikor illik a témához. De tényleg, amint azt mondom, hogy szeretem a hazám, megkapom a sajnálkozó tekinteteket és a "te hülye vagy, mit utálsz ebben a sz*rban" típusó megjegyzéseket. Miért?
2010. máj. 8. 13:20
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha angol lennék, akkor arra lennék büszke, ha német, akkor meg arra, ha spanyol, akkor meg arra. Lehetne folytatni. De tényleg miért ne legyek büszke arra, hogy magyar lehetek?
2010. máj. 8. 13:21
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Mert minek kell erre büszkének lenni? Én ha angol lennék se lennék rá büszke, ha német akkor se, meg ha spanyol, akkorse. Szerintem ennek nincsen értelme, nem mindegy, hogy ki milyen nemzetiségű?!
2010. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Én még ha ezt is érzem,feleslegesnek tartom kinyílvánítani.Akik csak ezzel vannak elfoglalva,meg az ehhez kapcsolódó dolgokkal,azok már nem normálisak,láttam már jó sok ilyet..
2010. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert most is olyan hülye vagy, hogy nem érted meg mit írnak neked ide, csak azzal vagy elfoglalva, hogy büszke vagy.

Olyasmiért legyél büszke amiért tettél is.

2010. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
43%

jól megkaptad mindenkitől:D hahhhaa

amúgy án is rühellen, ha valaki ezt mondja társaségban....

2010. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
56%

na még1szer :D

jól megkaptad mindenkitől:D hahhhaa

amúgy én is rühellem, ha valaki ezt mondja társaságban...

2010. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!