Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A sulidban/osztályodban...

A sulidban/osztályodban milyen klikkek vannak?

Figyelt kérdés
Te melyikbe tartozol?
2011. okt. 7. 22:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kéttanos osztálya járok, angolon 3 csoportra vagyunk osztva és az órák 60%-át ebben a három csoportban töltjük.

Van az alsó, a középső és a felső csoport. Én a felső csoport leghülyébb tagja vagyok..és elég fura, hogy odakerültem..Talán a véletlen műve. A mi csoportunk 13 fős. 4 fiú és 9 lány. Elég sok a balhé..mi négyen vagyunk(lányok) de szinte mindenki-mindenkivel beszél. A csoportok között elég nagy a különbség..szóval úgymond, mi így vagyunk klikkesedve.

2011. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Felnőtképzésr járok, az osztály 28 fős. Még csak egy hónapja járunk suliba, szóval még nem nagyon vannak klikkek. Van egy 5 fős csoport, akik egy középsuliba jártak, ők jobban összetömörülnek, de amúgy keresik a kapcsolatot velünk, többiekkel, meg mi is velük. A legfiatalabb az osztályban 19, a legidősebb 34 éves.
2011. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jófej csúnya csajok

Idegesítő csúnya csajok

Jófej szexi csajok

Maguknak való szexi csajok

és mi, fiúk( nagyon kevesen:D)

2011. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

-cigányok, kivételesen rendesek

-lányok

-néhány "középosztály"-ban lévő fiu, tehát senem a túl rajok, se nem a túl stréberek (ide tartozom)

-és van az 1személyes: az ide-oda csapódó

2011. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Vannak, akik tesznek magasról az egész idióta társaságra, és alig várják, hogy elhúzhassanak. (én is ide tartozok:D)"


Én is így voltam annak idején. A legjobb az egyszemélyes klikk. Akkor nem kell senki hülye elvárásaihoz igazodni. :) Amúgy nálunk három volt, abból kettőre (stréberek és furák?) nem igazán lehetett haragudni, nem voltak rosszindulatúak. Akiket igazán utáltam, azok a menők. Ők tényleg rosszindulatúak voltak. (Na jó, keveredett közéjük pár jószándékú ember is.) Amúgy ők voltak messze többségben - ezt fontos tudni.

2014. dec. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!