Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A te sulidban a fiúk is...

A te sulidban a fiúk is hordanak tornadresszt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyílván nem.
2010. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Balettintézetbe jársz?

Más esetben nem hinném.

2010. dec. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég liberálisnak tartom magam, de ezt neeeeeeeeeee (max. ha balettintézet, tényleg...)
2010. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
:D lányok sem
2010. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
A pécsi Kodály gimiben úgy tudom nem csak lányoknak hanem fiúknak is kötelező. ismerek egy srácot, aki az anyukájával azért járták évkezdéskor a boltokat, hogy megfelelő méretben találjanak rá tornadresszt :))) Amúgy ez tanárfüggő mert máshol teljes lazaság van.
2010. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer volt egy olyan nap amikor mi fiúk is tornadresszben tesiztünk,de ez inkább csak olyan balhéféle volt mint állandó tevékenység.Jót röhögtünk,főleg a csajok,kipróbáltuk milyen dresszben lenni...Nekem bejött amikor a suli körül futottunk az utcán!A mai napig szívesen bújok dresszbe,a környezetem tudja,hogy viselem.Nyáron csak egy kék tornadressz fehér pólóval bárhova mehetek benne,utcán ,buszon,teszkóba vagy csak sétálgatni!
2013. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem.

De volt egy srác a suliban aki fogadást vesztett és egy tesiórán csak tornadresszbe tesizhetett. Volt belőle nevetés, a srác jól érezte magát benne, vállalta ő hogy h veszít akkor felfogja venni, és nincs kifogás. Emlékezetes nap volt számomra. Aztán annyira megtetszett neki hogy utána vett magának egyet és viselte csak vett rá nadrágot. Nem tudom mi lehet vele, mert ez 10. osztályban volt, és költözés miatt iskolát váltott, amikor végzett kiment apjához Németországba.

2018. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!