Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jó dolog az ha korán kelünk,...

Jó dolog az ha korán kelünk, mondjuk hajnal 6-kor és akkor hosszúak lesznek a napjaink?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig így csinálom! Ha véletlenül mondjuk 9 óra után kelek,akkor úgy érzem,hogy a nap már el van "cseszve". :)
2011. okt. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a kelés pihenő napokon az 9-10 óra körül van de én hajnali 1 ig fennt is vagyok szóval nekem nincsenek elcseszve a napjaim :D
2011. okt. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hamarabb el is fáradsz, ha korán kelsz.


nekem a papám mindig 4kor kelt, végigdolgozta az egész napot, és szegény már a híradó alatt elaludt a fotelben.


egyébként tényleg más érzés korán kelni, azt az érzetet adja, h hasznosan töltötted el a napot.

2011. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha délelőtt kelek, nekem is kicsit olyan érzésem van, hogy ez a nap hoszabb, többminden belefér. Mondjuk valószínűleg azért, mert éjfél előtt úgysem tudok aludni szóval tényleg hosszabb :P

Évente max 2x fordul elő, hogy éjfél előtt alszom, a koránkelés sajna annál többször :)

2011. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!