Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a fenéért olyan divatos...

Mi a fenéért olyan divatos önmagunkat fényképezgetni a tükörben?

Figyelt kérdés
Nincs senki, aki lefényképezné ezeket az embereket vagy mi a fene? Szerintem nagyon hülyén néz ki...
2011. okt. 9. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ráadásul az esetek 99%-ában fürdőszobai tükörben. Szerintem is igen fura, jókat mosolygok az ilyen képeken. Amúgy szerintem önkioldó van a legtöbb gépen (talán mobilon is), csak a gazdáik ezt valószínűleg nem tudják, vagy nem értenek hozzá.
2011. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mert így nem kell kivárnia azt a 2 másodpercet amíg kattint, megfordítja a telefont és megnézi a telón a hülye fejét. a tükörben egyből látja hogy milyen idióta csücsöri pofát fog vágni. plusz lehet menőzni az ájfónnal, hogy irigykedhess micsoda baró telója van. csak előtte legalább törölnék le legtöbben a fürdőszobai tükörről a fogkrémmaradványokat.
2011. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyomorultak. XD Aztán facebookon kiírja, hogy jahj, ő milyen csúnya, közben van fent 120 képe...
2011. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyomorultak? ugyan már! azért mert pl. ott van nagy tükör ahol jól ellehet találni azt a pózt ahol nem néz ki bénán, csinál egy párat és amelyik neki jó azt elküldi vagy felteszi, a tükör sokat segít, olyasmi mintha vkit megkérne hogy vegye le egy jobb pózban, az más kérdés hogy mi számít neki annak.
2011. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: ha annyira az érdekelné őket, hogy jó fotóik legyenek, nem úgy fotóznák magukat, hogy benne a fogkrémes tubus, hátuk mögött a budi, fürdőkád stb. A másik... ha ránéz az összes többi tyúk tök egyforma csücsörítős-flegmázós képére, már abból rájönne, hogy nem, nem jó a póz és igen, nagyon idiótán fog kinézni. :D
2011. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó hát arra figyelni kell az már igénytelenség.
2011. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, azokat a fotókan nagyon szeretem, akkorákat szoktam röhögni, amikor kinagyítom a hátteret! A szárítón ilyen nagymama-méretű óriásbugyi lengedez, vizes törcsi rohad a padlón, vécépapír a földön... viccesek! =)
2011. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az önkioldó valamilyen rejtélyes okból kifolyólag tök ismeretlen sokaknak. Pedig, azzal jobb képeket lehet csinálni. Igaz, akinek nincs "gyakorlata", annak 8, hogy a tükröt, vagy az önkoldót használja.
2011. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem azért mert ezek a finoman fogalmazva butácska tinicsajok nagyon el vannak ájulva maguktol es beképzeltek. Gondolj bele komolyabban: akinek millio fürdőszoba/előszobatükrös képe van tuti azt hiszi magárol hogy milyen szép, ezért a kedvenc elfoglaltsága magát fotozni. És én nem egy csunya komplexusos csaj vagyok (nehogy valakj félreértsen és azthinné csak az irigység szól belőlem)
2011. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!