Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pár ismerősöm és néhány bunkó...

Pár ismerősöm és néhány bunkó távoli rokon néha kinevet mert szeretek olvasni. Teszem fel a kérdést, miért ciki manapság ha valaki olvas?

Figyelt kérdés
Kérdezik mi a hobbim, válaszolok hogy szeretek olvasni, főleg Stephen King könyveket, pszichológiát. Nem vagyok magamba zárkózva, szeretek szórakozni, vannak barátaim, szerelmem, ők ezt értékelik is. Csak néha úgy érzem, hogy ciki az olvasás. Könyveket, újságokat.Én az interneten sem a facebookon lógok egész nap, hanem próbálok tájékozódni sok mindennel kapcsolatban, mégis kaptam pár szúrós megjegyzést.Vélemények?18/L
2011. okt. 9. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se ciki az olvasás. Pedig nekem is vannak barátaim, egyetemista vagyok, bulizok, állatkodok, csajozok.
2011. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
NEm kell velük foglalkozni! Míg nem voltak meg a gyerekeim, én még evés közben is olvastam. A WC-ben is mindig van könyv, anélkül elvesztegetett idő. Jó olvasni, légy rá büszke!
2011. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Egyàltalàn nem ciki, a könyv érték a kézben. Olyan jó az illata.
2011. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

Most azt várod,hogy leirják neked ide 50en,mennyire jófej,intelligens,szorgalmas kislány vagy,bezzeg a mai fiatalok,akik nem olvasnak,isznak,drogoznak stb..

18 évesen legyen már arra eszed,hogy magad elbírálod helyes vagy ciki e a viselkedésed.

2011. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos ciki, de ne törődj velük, jobban jársz az olvasással.
2011. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem azért nevetnek ki, mert az "olvasni szerető" emberek 70%-a nem is szokott olvasni és ők azt hiszik, h te is az a kategória vagy.
2011. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem ciki.
2011. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre a válasz: nem tudom miért ciki, mivel én is szeretek olvasni.

Sok embertől hallottam, hogy unalmas, semmi jó nincs benne, mint egy látványos filmben, de, hogy ezért lenne ciki? Egy könyv és egy film ég és föld!

22/L

2011. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek olvasni, egy könyvet sem olvastam még el önszántamból (kötelezőket se, meg semmit), és nem is igen fogok. De ennek ellenére egyáltalán nem tartom cikinek. Mindenki mást szeret, mások a hobbijaink. Ha te szeretsz olvasni, olvass. Az a hozzáállás, miszerint "ciki olvasni", sokkal cikibb.
2011. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
19:06. : Nem azt várom el. Csak kíváncsi voltam más véleményére is
2011. okt. 9. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!