Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon ciki nekem hogy ha...

Nagyon ciki nekem hogy ha elmegyunk valahova a baratnom mindig mindent maga akar fizetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tenyleg eselyem sincs, es nagyon kellemetlenuk erzem magam ilyen helyzetben, o meg mondja hogy hagyjam csak, ne erdekeljen.... Raadasul meg nekunk sokkal sokkal jobbak az anyagi korulmenyeink mint nekik. 15f + 16L
2011. szept. 10. 14:02
 1/8 Mertmiertne?? válasza:

Ilyenkor mosolyogj hogy nem te költöttél! Ilyenkor vidd el moziba vagy vacsorázni. :D


Amúgy a kapcsolat egyik alapja a kompromisszumok kötése avagy a "másik hülye" elfogadása! :D

2011. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd rá, ha nagyon erőltetnéd a dolgot csak veszekedés lenne a vége.

Amúgy nem ciki, a barátnődnek ez egy belső dolog. Örülj, hogy nem a pénzedért van veled.


20/L

2011. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is örülj neki hogy nem a pénzedért vagy vele. Néha vegyél neki valami apróságot hogy esetleg ne zavarja őt hogy csak a pénzért vagy vele, ilyen is lehet ebből. De ha nagyon ragaszkodik a fizetéshez akkor fizessen.
2011. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat! Amugy ha veszek neki valamit, de egy kis aprosagtol kezdve egy nagyon jo minosegu parfumig, akkor is mondja hogy minek vettem meg....
2011. szept. 10. 14:16
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Hát szerintem kicsit dilis a lány.
2011. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem pont hogy jól jártál vele. Téged szeret nem pedig azokat a dolgokat amiket veszel neki.
2011. szept. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kolompár: miért lenne dilis? Ő nem szereti, ha más fizeti a részét is valahol igaza is van. Én sem szívesen fogadok el férfiaktól semmit a páromtól sem. Ilyen vagyok. Cikinek érzem.

ha meg elfogadná, akkor meg "pénzéhes r*banc" lenne, mi?

Vannak nők, akik ebből tanultak, még véletlenül sem akarnak akaszkodni.

2011. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán pont azért nem fogad el szívesen semmit, mert nincs olyan anyagi helyzetben, mint te. Ha adsz neki valamit, nagyon tapintatosan csináld. Többször kell hangsúlyoznod, hogy téged úgy neveltek, hogy a férfi a lovagias a nővel szemben. Egyszer csak megszokja! Bár nehéz lesz.
2011. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!