Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudok barátokat találni?

Hol tudok barátokat találni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, budapesti.

Egy közösséget vagy helyet keresek, ahol barátokat tudok találni. Leginkább egy nagyobb társaságra vágyom.

Tudom, hogy erre ott van pl. az iskola, de ott a barátaim nem egy társaságban vannak, ráadásul inkább csak haverok... amolyan beszélőviszonyban vagyunk, ritkán találkozunk sulin kívül.


2011. okt. 9. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

fiú vagy? am Pestet nem igazán ismerem sajna, ha győri lennél jobban tudnék segíteni. Szerintem járj el sportolni, valami szakkörre, nyelvórára esteleg... bármi jó ami érdekel és korodbeliekkel találkozhatsz. Tánc is jó ötlet ha bírod. Foci, úszás, kosár, sakk :D A lényeg, hogy ne ülj otthon.


Csak azon a helyen kell megtalálni az embereket ahol ők is nyitottak, és akkor tudsz barátokat szerezni :)

2011. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok. a nyelvóra az jól hangzik, kösz
2011. okt. 9. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyulekezetben!
2011. okt. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ismered a japán animéket akkor szólj.Nagyon jó barátokat lehet találni azok között akik szeretik.Hosszabban is kifejteném ezt,de nem erre vonatkozott a kérdésed.
2011. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!