Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért neveznek egy 30-40 éves...

Miért neveznek egy 30-40 éves férfit rögtön pedofilnak, ha csinosnak tart egy 17-18 éves lányt?

Figyelt kérdés
Ez annyira gáz! Az emberek nem tudják a pedofil jelentését? Annyira könnyedén dobálóznak ezzel a szóval, és közben észre sem veszik, hogy egyrészt nagyon megbántanak/megaláznak vele valakit, másrészt a saját tudatlanságukat "villogtatják".
2011. okt. 10. 00:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%

Egyrészt,nem mindegy,hogy 30 vagy 40 .

Másrészt,erkölcsiszempotnból nem mindegy,hogy 17 vagy 18.

Harmadrészt,igazad van,nem pedofilia 40 évesen 17 éves lányokat hajkurászni,de mindenestre aberrált dolog és veszélyes is a GYEREKRE nézve.

Azzal semmi gond nincs,ha cisnos tartja,de tartsa meg magának a véleményét,meg a gatyájában a farkát..

a 18-30 párositással szerintem nincs gond,mindketten felnőttek,nincs generációs szakadék,a 18-40nél már ezt nem lehet elmondani,de legalább jogilag flenőttek midnketten,és nem a szülei felelnek a lányért!

2011. okt. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
61%
Ja és ne haragudj,de ha 40 évesen kikezd az ember fia egy 17 éves lánykával,az mit villogtat? Saját magát minősiti,mivel valoszinüleg egy korbaeli nőt nem tud megfogni,ezért keresgél naiv tinik körében...
2011. okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy "kikezd" hanem, hogy csinosnak találja..

Szó sem volt a kérdésemben arról, hogy egy 40 éves ürge kikezd egy 17 éves lánnyal. Tényleg nem lenne okés, de még akkor sem lenne pedofil.

2011. okt. 10. 00:56
 4/35 A kérdező kommentje:

Egyébként, pl vegyük a férjemet.. 5 éve, mikor Ő 30 éves volt, akkor voltam én 18. Ekkor ismerkedtünk meg, és egy pár embertől megkapta, hogy pedofil. Nem kezdett ki velem, megismerkedtünk, és 2-3 hónapig csak találkozgattunk, beszélgettünk meg ilyenek.

Tudtam, hogy tetszek neki, és én is vonzódtam hozzá. Mikor elmesélte ezt egy két ismerősének, volt, aki le pedofilozta.


Én sem tartom túl erkölcsös dolognak, ha egy 40 éves fickó, 17 éves lányok után koslat, de nem erős dolog rögtön pedofilnak nevezni?

2011. okt. 10. 01:04
 5/35 anonim ***** válasza:
62%
A pedofil el van túlozva. Igen, ha szószerint vesszük nem az. De férfi létemre én is undorítónak találom mikor negyven éves vénf@sz 18 éves csajokhoz próbál közeledni. Ennyi agya van, hogy csak azokkal tud szóba állni vagy már csak arra merevedik a dákó? Gusztustalan és beteg dolog. A saját lányát is megdugná? F/23
2011. okt. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
A saját lányát? Hogy jön ide a saját lánya??
2011. okt. 10. 01:06
 7/35 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos nincs rájuk megfelelő szó. Sem a "vadbarom" sem a "tinifarkakó középkorú" nem megfelelő.
2011. okt. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
73%
Úgy hogy egy negyven éves fószernek egy tizennyolc éves csaj a lánya lehetne...úgy.
2011. okt. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
38%

Semmi köze az körülménynek a dologhoz.


Egyszerüen mindenhol azt lesik mivel rughatnának a másik emberen csakmert szar napjuk van vagy komplexusosak, de a legtöbb egyszerüen képtelen elviselni, hogy vannak nála nyerőbb, befutóbb formák is. Szóval irigyek, ennyi.

2011. okt. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
36%
És az irigységről az árulkodik leginkább, hogy megpróbálják tudálékos okfejtésbe, okoskodó képmutató dumába burkolni...
2011. okt. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!