Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a rég nem...

Miért van az, hogy a rég nem látott ismerősök facebook alapján ítélnek el/meg?

Figyelt kérdés

Pl ha letörlök mindent a falamról pár dolog kivételével. Esetleg kevés ember reagál a dolgaimra rögtön az jön le, hogy valami elbukott lúzer vagyok.


Vagy mivel nem vagyok 2 millio bukis kepen bejelolve szinten hasonlo a palya. "luzer, nincsenek baratai"


Egyszeruen vhogy a facebook profilnak is van egy bizonyos természetessége amit én felborítottam. És emiatt ellenszenves mások szemében. És amúgy köze nincs hozzám.


Most építsek ki mindent tudatosan újra. Vagy ürítsem ki és hagyjam a fenébe? Annyira zavaró.....


2011. okt. 10. 21:19
 1/4 A kérdező kommentje:

Azért zavaró mert kicsit szünetelő kapcsolatokat is felboríthat ha "trashy" nek tunok facebookon.


Azt vettem eszre h a meno ember facebook profilja tele van irva es lajkolva o meg nem csinal semmit, csak olvassa, es csak akkor reagal ha nagyon kell. Nem mutogatja magat. Be van jelolve mindenhol, stb.


A "trashy, luzer" meg egyszeruen szemermetlenul megoszt minden szart, minden ismeretlent belajkol, nyal neki, kommentel, kitesz mindenfele szarokat.



Azert jott a nagy kerdes, mert az iment megkertem egy koruzenetben az ismeroseimet, h lajkoljak a bringam egy palyazaton. En mindig mindent lajkolok mindenkinek ha erre megker. De 10 ismerosbol 9 egyszeruen bezarta az uzenetet. Sot. Egy ismeros eddig le is torolt emiatt a facebookrol...... Egyszeruen nem talalok szavakat. Oersze azok, akik ismernek, es tudjak h nem vagyok luzer face lajkoltak a bringam, de az osszes tobbi megvetessel szarta le az egeszet csak mert..... Szoval

2011. okt. 10. 21:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg légy szíves, hogy aki rég nem látott, mégis mi alapján ítéljen meg? Merthogy évek alatt az ember rengeteget változik, szóval ami régen volt, az nem mérvadó.
2011. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dag ***** válasza:
MERT MÁR MINDEN ERRŐL A SZ@R FRÁSZBUKRÓL SZÓL!!
2011. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem azért nem lájkolták a bringád, mert nem vagy elég menő. Azért, mert spammelted vele őket. Én is kismillió ilyen üzenetet kapok, hogy szavazz már a kutyámra/rajzomra/versemre/kocsimra stb., és egy idő után én is letiltom az ilyeneket...
2011. okt. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!