Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kigyúrt pasik miért hiszik...

A kigyúrt pasik miért hiszik azt, hogy elég a puszta megjelenésük ahhoz, hogy nekik legyen igazuk?

Figyelt kérdés
Esetleg ők olyanok férfiban, mint a nők szőkében? Most nem a szőke nőket akarom bántani, (én is nő vagyok) csak az általánosításra utaltam. Sokat tapasztaltam már, mint kollégaként, mint üzleti partnernél, hogy oda cammog, beáll széles vállal és tök mindegy, hogy hülyeséget beszél, azt hiszi, hogy mindenki besz@rik tőle, mert neki szélesebb a válla, pedig nem hiszem, hogy arra apellálna, hogy a kérdéses ügyet verekedéssel oldja meg. Miért számít ez a fajta termet?
2011. okt. 11. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
önbizalmat ad.
2011. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit vártál? Agyra bonyolultabb gyúrni.
2011. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: Ez igaz, de nem érzik, hogy ezzel önmagukat csapják be? Végül is ok, hogy teli van az ember önbizalommal, de az adott problémát valójában nem oldotta meg, csak a látszat mutatja azt az adott pillanatban.

Második: Ez is jó :-) Nem várok semmit amúgy, még gyerek koromból emlékszem egy plakátra. Nem tudom már mit reklámozott, de a szlogen megmaradt a fejemben: " Az ész, vagy a nyers erő a nyerő?". :-)

2011. okt. 11. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

én ugyyan nő vagyok,de pontosan tudom mennyivel jobban érzem magam a bőrömben, ha úg nézek ki ahogy szeretném. Még nekem is önbizalmat ad. Sportolok is érte minden nap.

A "kigyúrt" nem jelenti azt, hogy buta.

A férjem is "kigyúrt" többdiplomás vezető beosztású ember. Ő is akkor érzi jól magát, ha megvolt a mindennapi edzés. De ennek semmi köze ahhoz,hogy valakinek mennyyiy esze van.

2011. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A világ akkor működne jól, ha a két lehetőség közül valamelyik jobban érvényesülne, mint jelenleg (a kettő lényege ugyan az):

1: vagy a jól kinéző, vezetőnek tűnő emberek lennének jobban tisztában magukkal

2: vagy pedig a kevésbé vezéralkatú emberek lennének kevésbé befolyásolhatóak a kinézet által


Általában ezekből születik a probléma, sokszor aki jól tudna valamit meg sem szólal, csak azért mert azt hiszi mások jobban tudják. Én is majdnem 190cm vagyok, habár nem olyan széles a vállam, de így is sokszor elég a megjelenésem, ellenben mindig közlöm, ha valamihez nem értek és ha nálam erősebbel kerülök szembe, soha nem hagyom befolyásolni magam a metakommunikáció által, és nem is szabad.

2011. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!