Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményed arról amikor...

Mi a véleményed arról amikor egy lesötétített luxusautó lassan végiggördül az utcán és közben üvölt belőle a rap zene, az autóban meg kigyúrt szekrényhátú állatok ülnek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmit. Nem nekem kellett a kocsiert fizetni. Nem az en dolgom. Semmi torvenybe utkozot nem tesznek ezzel. Engem a bunko es torvenyszego emberek zavarnak.


Attol, hogy valaki kigyurt, miert lenne allat? Nem neked van tul sok eloiteleted?

2011. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj ne kötekedj már,most itt nem az a lényeg, ülhet benne 80 éves öregasszony is itt a hangsúly azon van hogy ordít a néger rap zene , úgy hogy az egész utca hallja és direkt lassan megy,hogy ő mekkora egy nagy ember.
2011. aug. 15. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Es kit erdekel? Teged miert zavar? Nem masokkal kell foglalkozni.
2011. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na azért kérdeztem mert ma épp láttam egy ilyet és azért írtam,hogy szekrényhátú állatok mert abban azok ültek, és már messziről lehetett hallani,hogy jönnek és direkt lassan ,az egész utca vagy 10 percig zengett tőlük mert jó ha 15-el mentek.
2011. aug. 15. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Ertem, de miert idegesit teged? Ilyenre vesztegeted az idodet...
2011. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát mert kint vagyok az utcán és ezt a sz*rt kell hallgatnom és nincs nyugtom emiatt vagy 10 percig.
2011. aug. 15. 21:18
 7/11 anonim ***** válasza:

utánuk lőnék rpgvel:D nemis inkább két uzzival megsoroznám őket.


csak vicceltem, de engem is idegesít! Sőt én már úgyis jártam, hogy egy helyen csak gyalogosok voltak, az út mellett meg árusok, és ott ment el így el egy ilyen autó, hát örült a nagy embertömeg...

2011. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megmosolyogtat. Arra gondolok, mennyire nem változik semmit az ember. Az ugye már nem cool, ha egy menő táskarádiót bömböltetsz az utcán. (60-as évek). De a bunkóság utat tör magának! Mindíg, és mindenhol.
2011. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dobnék nekik egy béke jelet!
2011. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
basszus örülj neki,hogy 15-el mentek és nem 115-el -_-
2011. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!