Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » HOGY LEHEtnek ilyen szemetek?

HOGY LEHEtnek ilyen szemetek?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm meg a mostani társasága az osztályba...Hát tavaly még jóba voltma velük idén már nem.Utáljuk egymást.Ők azt mondják hogy mi állítólag kibeszéljük őket(mikor soha nem beszéltem ki őket) azért mert nem bírjuk elviselni hogy a szemünkbe mondják hogy mi a bajuk velük. 1! Egyszer nem mondták a szemembe mindig csak szavaka hallok és direkt hangosan beszélik meg hogy halljam és még a nevemet is mondják de egymás között.Nem a szemembe.Én erre nem tudok reagálni mert ha mégse rólam beszélnek akkor beégek.Vagy le is tagadhatják.Mindennek elmondanak.Maguk között.Én egyszer nagyon megmondtam a képükbe a véleményem azóta ez megy.De bszd nem fogom hagyni hogy velem úgy beszéljenek ahogy egy pár emberrel az osztályba....Mindegyiknek csak úgy nagy a pfájuk ha csapatba vannak egy ember se jött oda egyszer se hozzám hogy ez a b ajom veled vagy krvára utálom a képed.NEEEEM!! maguk között szépen kibeszélik úgy hogy én is halljam és tudják hogy nem tudok erre reagálni.Annyira idegesítőő.Mit csináljak???
2011. okt. 13. 11:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
......
2011. okt. 13. 11:50
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Találj ki valami jó szaftos történetett és hintsd el!!

A másik nölj fel!!!

2011. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nehéz megállni, de nekik sokkal jobban fájna, ha belevigyorognál a képükbe azzal a nézéssel, hogy nem érdekel, hogy miről beszélnek, és egyszerűen csak átnézel rajtuk maximum. Ne add meg nekik azt az örömet, hogy idegesíted magad rajtuk, azzal csak tovább fűtöd őket. Ha rájönnek, hogy nem reagál senki arra, hogy rólad beszélnek, akkor megunják.. ha meg nem, akkor sincs semmi, hisz Te tudod, hogy idióták, meg is érdemlik egymást, de nem ér annyit az egész, hogy Te idegeskedj ilyen emberek miatt.. Egyszer már elmondtad nekik a véleményedet, annyi bőven elég, többször nem kell.

Keresd azok társaságát, akik őszintén és barátságosan közelednek feléd. :)

2011. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Szerintem a legértelmesebb dolog (és egyben a legnehezebb is) ha tudomást sem veszel róluk. Azért csinálják, mert látják, hogy idegesít, ha le sem szarod az egészet akkor elmúlik a varázs.
2011. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én nőjek fel???? szerintem az ilyen egy érett felnőtt embert is felhúzna...Nőjenek fel ők
2011. okt. 13. 11:55
 6/15 A kérdező kommentje:
Neem :D Mert a suliba nem mutatom ki hogy érdekel...
2011. okt. 13. 11:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Szánalmasak. Persze az ilyeneket szívem szerint én is kivégezném, de utálatosabb nekik, ha le se sz.rod, akkor már nem lesz izgi.
2011. okt. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De az meg úgy jön le mintha hagynám magam.Azt pedig utálom
2011. okt. 13. 12:02
 9/15 tetro ***** válasza:
sajnos igaza van a többieknek. fel kell nőnöd.
2011. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
egy ember mondta eddig ;) és mért én nőjek fel?? Nem tehetek róla hogy idegesít basszus....
2011. okt. 13. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!