Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudom miért van ez vagy...

Nem tudom miért van ez vagy hogy hogyan lehetne ismét a régi?

Figyelt kérdés
bocsi a hosszúságért megpróbáltam röviden leírni. az történt hogy összevesztem legjobb barátnömmel de én pontosan nem tudom miért csak azt vettem észre hogy amikor elekzdődött ismét a suli akkor csak ugy lecserét valaki másra. akit ráadásul utált előző évben állandóan azt hajkurászta nekem mennyire gyűlöli. pedig tényleg jól éreztük magunkat. tavaly évközbe állandóan együtt voltunk. még beírásokat is kaptunk mert egyszerűen nem tudtunk órán csöndbe maradni és meglenni addig egymás társasága nélkül. annyira ültettek messze tőle amennyire lehet de mi még igyis állandóan beszéltünk. volt hogy telefonon irogattunk egymásnak. tehát egész évben együtt voltunk. nyáron vásárolni jártunk, 2 hónapig együtt dolgoztunk nyári munkán, együtt lovagoltunk. emlékszem amikor megkaptuk azt a munkát milyen nagyon boldogok voltunk. most meg csak úgy lecsrélt és nem tudom miért pedig igazán visszacsinálnám mert hiányzik az a sok nevetés együtt. nagyon. imádok rá visszagondolni de közben nagyon fáj is. mit tehetnék? köszi a rendes válaszokt. 14/L
2011. okt. 13. 13:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!