Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szeretik a diákok a...

Miért szeretik a diákok a 100kg körülire meghízott kerek és hurkás társaikat cikizni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
A diákok szeretnek mindent cikizni. A 100 kg meg már sok, nem egészséges egy tizenéves esetében. Egy felnőtt férfinál is sok, de ott még esetleg...
2011. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
ugyanazért, amiért a soványat, a szemüvegeset, a szeplőst, a vörös hajút...
2011. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 assassinsseed válasza:
73%
Mert azthiszik,hogy ez divat,meg hogy ők néznek ki a legjobban. De ha te vagy az a 100kg körüli ember akkor csak annyit mondok: Szard le őket! :D
2011. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

18:00


Inkább fogyj le!


Ez hasznosabb tanács szerintem.

2011. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Azért, emrt eltérnek az átlagtól.

Lehet gonosz vagyok, de szerintem a dagikra rá is fér a cikizés, mert 100kg tizenévesen NAGYON nem egészséges, rengeteg betegséghez vezethet. Ha éreztetik vele, hogy ez nem normális, legalább esetleg megpróbál tenni ellene.

2011. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert ha valaki nem az a mindenkinek beszólogatós húdefaszagyerek akkor biztosan találnak rajta olyat, amiért lehet piszkálni. A fontosnak tűnő de valójában tök értelmetlen vitáikban pedig szeretnek olyannal előhozakodni, amit a másik nem tud letagadni.. másrészt jó mókának tartják.

Engem is sokat piszkáltak, aminek köszönhetően antiszociális lettem. De mindegy, lehet így élni. :)

2011. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bánomisén ***** válasza:
66%
Mert ha a belsőbe nem tudnak belekötni, akkor belekötnek a másik külsejébe. A lényeg, hogy különbnek érezhessék magukat akkor is, ha nem különbek. Felszínes gondolkodásmód, neveletlen viselkedés, mások el nem fogadása. Ezek nem túl tiszteletreméltó tulajdonságok...
2011. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
54%

Átéltem én is...

Igazából az igaz, hogy 100 kg nagyon sok, le kéne adni, de persze, az embernek akkor sem esik jól...

Nekem eleinte nagyon rosszul esett, aztán megtanultam magabiztosnak lenni, ha kell, akkor visszavágni (pl. azt mondták, hogy én kettőt-hármat érek, mikor számoltak minket... én mondtam, hogy te megy egyet sem és az a szívás :D ... egyből elhallgatott, de volt olyan csipkelődés sok, amire nem válaszoltam, hanem az eszéhez mértem... persze, vissza lehet vágni a cikiző külsejével, mert bizonyára az sem tökéletes, de akkor lesüllyedne az ember a szintjükre...)

2011. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

A cikizéssel semmit nem lehet elérni, egy ember éltét teszik tönkre, nagyon kevesen állnak neki megváltozni.

A cikizéssel elérik, hogy az illető semminek érezze magát, rosszul legyen lelkileg, és írhatnám napestig, hogy milyen mély lelki sérüléseket tudnak okozni ezzel, akár egy ÉLETRE, még ha le is fogy, benne lesz a tüske, testképzavar is lehet, vagy ellenkező hatásként jön a vigasz evés.

El kéne fogadni a másikat, el kéne fogadni magunkat, mert amíg nincs béke, addig nem megy a változás!

2011. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csak akkor a kövérek se piszkálják a karcsúakat, ne másszanak a pasijainkra, ne baemoljanak bele háasságokba csak azért hogy maguknak bizonygassanak hány f.st tudnak ellopni! És akkor én sem fogom őket ennyire RÜHELLENI! :)
2015. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!