Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legyen heteroszexuális felvonu...

Legyen heteroszexuális felvonulás?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon engednének egy ilyet? Vagy egyszerűen letiltanák, mert ezzel a melegek ellen lázadnánk?
2009. máj. 1. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Hallod, ez most provokáció az előbbi kérdésre?

Bár felőlem legyen ..... nekem 8

2009. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Ne legyen, mert felesleges, a heterokat nem veti ki a tarsadalom.
2009. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Max 5 kérdéssel, és fél peccel ezelőtt ezt írtam máshova:



"És nem kell heterófelvonulást szervezned, mert az emberi társadalomban vagy egy olyan dolog, hogy Kötelező Heteroszexualitás. Amíg nincs bizonyíték az ellenkezőjére, addig heterónak néznek, azután meg egy rakás sz@rnak.

Titeket senki sem ver meg azért, mert heterók vagytok.

A heterók sehonnan sincsenek diszkriminálva, ja de diszkriminálva vannak, csak pozitívan...

Nem utálnak titeket heterókat emberek milliói csakis a szexualitásotok miatt.

És még ezer stb..."

2009. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Legyen! Tudod, miért? Mert hadd tudja már meg a másik oldal is, hogy milyen idegesítő, ha te tudod, hogy elfogadod őket, ha nem mennek az utcára a mellüket verni, és sokaknak ugyancsak fel se tűnne, és nem lenne baj, de arra hivatkozva, hogy nem fogadják el, mégis verik a mellüket, holott pont ez okozza a problémát és az ellenszenvet.
2009. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Persze vonulgasson az egész ország... A b*zi, a cigány, a hetero... Egyébként a homik is olyan sokat elértek vele... most még jobban utálják őket :D De vonulgassatok nyugodtan, én mindenesetre maradok a seggemen.
2009. máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
De árulja el nekem valaki, ez az elementális erejű agresszió pár beírásból honnan a frászból származik ?? Ilyen idegesek lesztek, ha erről a témáról van szó? Akkor ott valami nincs ám rendben ...
2009. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem kellene mindent felvonulással megpróbálni elérni, engem csak ez idegesít. Mindegy, ki vonul fel valami elérése érdekében (vagy csak arra hivatkozva), balhé van belőle. Kell ez nekünk? Nem. Normális viselkedéssel többet el lehet érni. A dolgozót idegesíti, ha mindez munkaidőben történik, mert hogy van egyeseknek ennyi idejük... A provokálók idegesítik a békés embereket, mert egyáltalán...

Másképp kell megpróbálni dolgokat, mert ezzel senki semmit nem fog elérni, csak azt, hogy még több lesz az ellenszenv. Érdekes, hogy vannak, akik békésen élnek, nem vonulgatnak, ŐKET ELFOGADJÁK. Ez még senkinek nem tűnt fel?

2009. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
A hetero felvonulás felesleges, mert a heterók azzal szexelnek, akivel akarnak, nem verik meg őket, és nem kell a jogaikért küzdeni, míg a melegekről ez nem mondható el. Amúgy meg volt valahol olyan rendezvény, hogy Hideg Büszkeség, és nem tiltotta meg senki. Egy csajszinál oylan transzparens volt, hogy "Én nem barátnőt akarok, hanem férjet, gyerekeket" - kíváncsi vagyok, ki parancsolt rá, hogy márpedig neked barátnőd legyen, és ki tiltotta meg neki a hetero kapcsolatot... Ferdítik a dolgokat egyesek...
2009. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
és mégis mi lenne az értelme ?
2009. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

azért mert a b-zik mutogatják magukat mint egy állatkertben, mi nekünk nem kell azt tenni :) rajtunk nincs semmi érdekes, mi normálisak vagyunk,így nem érdekelnénk senkit...de amin fel lehet háborodni vagy röhögni lehet, az már érdekes az embereknek :D lásd a

b-zifelvonulást,vagy a cigányfelvonulást...kb egy szinten vannak (nem hiába van egyre több cigányb-zi)

2009. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!