Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Osztálytalálkozón főleg a...

Osztálytalálkozón főleg a fizetésről, munkáról beszéltek?

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy ülnek körben az emberek és mindenki mondja, hogy mennyit keres és mit dolgozik?
2011. okt. 14. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk sorban mindenki elmondta, hogy mit csinált suli után: legtöbben tovább tanultak, más szakmát választottak, karriert építettek, gyereekt vállaltak, legtöbben elváltak.

Pénzről nem esett szó!!!

2011. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizetésekröl, pénzröl beszélni (bármilyen társaságban izléstelen dolog, az szigorúan magánügy!
2011. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt szó róla.. De nem mindenki mondta el. Tőlem is kérdezték, de rosszul esett volna elmondanom, hogy többet keresek, mint ott mindenki. Elmondtam, hogy mivel foglalkozom, mióta, milyen pozíció.. Kérdezgették, hogy milyen nagyságrend, de nem mondtam semmit.
2011. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk e tekintetben kétfelé szakadt az osztály. Akinek jól megy manapság, az szinte dicsekedett vele, no meg mindazzal a medencés villával a Rózsadombon, amit ne ő kapart össze a két kezével, hanem a férj szüleitől kapták nászajándékba. És hasonlókkal dicsekedtek.

Akik átlag-szinten élnek, vagy az alatt, ők inkább a gyermekeikről beszéltek elsősorban, a saját munkájukról max. 2 mondat. És alapjaiban rövidre fogták.

2011. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

KI NE HAGYD!


Nagyon jó érzés az osztálytalálkozó. Én akkor találkoztam újra a volt osztálytársnőmmel és be kell valljam nagyon jó lett utána a kapcsolatunk. Mivel még fiatalok vagyunk ezért tényleg nem voltszó pénzről szó élmények kisebb nagyok sikerek elért eredmények volt a téma meg nosztalgiázás felsőfokon.Ezután közösen elmentünk étterembe szigorúan sétálva ami megint jó volt mert nagyon jót beszélgettünk a város zajában néha kicsit elhúzódva a többiektől.


Egyszóval megéri!

2011. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, először persze mindenki elmondta, hogy hogyan alakult az élete, pl. család, milyen irányban ment tovább, mi a munkája, de fizetésről egyáltalán nem esett szó.

Aztán pedig előkerültek az emlékek, a vicces sztorik.

2011. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem! En jol berugok oszt el mondom mindenkinek hogy ki mijen kocsog volt, es altalaban le fejelek valakit!
2011. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!