Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem szeretnek az osztályba,...

Nem szeretnek az osztályba, BŰNBAK lettem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden balhét rám fognak és baromságokat mondanak rólam. Az osztályfőnők sem hisz nekem. De még mindig kitűnő tanuló vagyok , nem sikerült nekik lehúzniuk a jegyeimet . De úgy érzem már nem bírom sokáig , lassan sírok miatta. Kérlek segíts. 12/F
2011. okt. 14. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Keresd meg azt aki a legerősebb és mindenkit ő húz és verd meg.

A többieket meg fenyegesd meg...


Én is így vagyok ezzel ,de én megyek finnországba 1 hónapra ,ha hazajövök félholtra verem a húzóembert.

20/f

2011. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet.
2011. okt. 14. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha együtt élsz az apukáddal, beszélned kellene vele a dologról, mert nekik mindig vannak jó ötleteik.
2011. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bánomisén ***** válasza:
Előszöris jól sírd ki magad, utána pedig szépen sétálj el anyukádhoz, vagy apukádhoz és mondd el a bánatod. A szülők, sokat tudnak ilyen esetben segíteni neked. Tudom, ez hihetetlennek hangzik, de akkor is így van :-)
2011. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Iskolaváltás!

Persze nem jó elmenekülni a gondok elöl, de ebben a helyzetben nem tehetsz mást! Ne hogy már megkeserítsék az életedet kitudja hány évig! Menj oda valamelyik szülődhöz és mond el nekik, hogy mi van. Evvel csak az a baj, hogy bemennek beszélni az igazgatóval és az osztályfőnökkel, aki szólni fog az osztálynak és még jobban utálni fognak...!Tapasztalat! Ezért is lenne jó át menni egy másik iskolába, egy új környezetbe. Esetleg egy kicsit erősebb iskolába is mehetnél!:) Nekem be vállt az iskolaváltás!

2011. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
54%

ez gáz. azért homokost ne neveljen fel senki...jó? így is van elég.

állj ki magadért! ne bőgj,ne rohanj anyucihoz!

oldd meg! rendezd le azzal,aki téged bánt.

2011. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2011. okt. 15. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én is így vagyok ezzel ,de én megyek finnországba 1 hónapra ,ha hazajövök félholtra verem a húzóembert.

20/f"

Sok sikert!

Hmm... alkatfüggő, azért az izmos cigónak ne rohanj neki ha 45 kg vagy. Javaslom gyúrd ki magad, ilyen korban jobb húzodzkodni, vagy fekvőtámaszozni, meg guggolásokat végezni. 14 éves korodra, hogyha megfelelően táplálkozol és a gyakorlat 1 héten 3-4 nap csinálod, nagy rá az esély, hogy feljöjjön némi izom.

2011. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat ! Elkezdek izmosodni és megverem azt a hülye genyó cigót!
2011. okt. 24. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!