Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeptember óta járok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember óta járok egy osztályba egy lánnyal akivel szeretnék összejönni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég keveset beszélek sajnos vele (csak köszönés). A barátnője állandóan vele van.

Mi az a téma amiről beszéljek vele?

Azt nem tudom, hogy van-e barátja.


/Lányok Ti is segítsetek./


2011. jan. 31. 15:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és 19 éves vagyok.
2011. jan. 31. 15:39
 2/10 anonim ***** válasza:
Következő a szitu:D odamész hozzá valszeg vele van a barátnője is, arra ránézel, hagyj minket kettesben egy kicsit.. Aztán elhívod randizni, ha igent mond onnantól az egész rajtad múlik:D ha nemet akkor sajnos ez van, vagy más szögből kell közelítened, téma pl lehet film vagy stb, tudd meg hogy mi érdekli és ahhoz a témához igazodj:D
2011. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.


Az nem tudom, hogy mennyire lenne számára kínos ha elhívnám valahova, mert szerintem nem érzi, hogy össze akarok vele jönni, ez nekem azért fura mert egy osztályba járunk.


Megpróbálok mindent, de még más is segítsen!!

2011. jan. 31. 15:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg felveszed msnre csak simán baráti szándékkal hamár egyszer ugye osztársak is vagytok elkezdtem beszélni,kiismered őt valamennyire stb és ha úgyvan elhívod talira :)
2011. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
elkezdtek*
2011. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs MSN címe. Már korábban kérdeztem.
2011. jan. 31. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Hmm és más? Esetleg fészbúkon vagy valahol?
2011. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs "netes" elérhetősége. A telefonszáma megvan.
2011. febr. 1. 04:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg van a telefonszáma? akkor mi a gond? Hivd fel csak nincs ott akkor is a barátnője!! /fiu vok/Ne légy "béna"
2011. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Felhívnám, de nem olyan Ő aki ennek örülne.


Más segítség kéne. A telefonálás majd később.

2011. febr. 2. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!