Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolnak általánosságban...

Mit gondolnak általánosságban arról aki sokat rejtvényezik?

Figyelt kérdés

Mert pár napja egyik ismerősöm megtudta, hogy rejtvényezni is szoktam, és elég furán reagálta le. Azt mondta, hogy akkor biztos nagyon okos vagyok, de a szavaiban ott volt az irónia, vagy legalább is valami ellenszenv féle.

Nektek mi a véleményetek a kérdésemmel kapcsolatban? Ha lehet, akkor ne csak egysoros válaszokat. 21/N


2011. okt. 15. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A világon semmit nem jelent. Nagyapám is mindig rejtvényt fejt, de látok akkora műveletlen, bunkó p.icsákat is rejtvényezni, hogy megtanultam, hogy semmit nem jelent.
2011. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bánomisén ***** válasza:
100%

Keresztrejtvényről beszélünk? Mert ha nem, én akkor is igen :-)


Azt nem tudom, hogy általában mit gondolnak a rejtvényfejtő emberekről, de én is szoktam fejteni. Nálunk családi hagyománynak számít, még a nagymamám tanított meg rá gyerekkoromban, de anyukám is töltöget rendesen.


Amit észrevettem az idők során, hogy egyre igénytelenebbek lettek a rejtvények, gyakorlatilag szinte mindegyikben ugyanazok a meghatározások vannak, de legalábbis gyakran ismétlődnek. Kár, mert egyébként jó agytorna.

2011. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!