Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a matektanáromma...

Mit csináljak a matektanárommal? Nem vagyunk közös nevezőn.

Figyelt kérdés

Nem tudom elmondani a szabályokat szóba, de követeli és folyton 1-est írok, pedig értem az egészet és hihetetlenül ideges vagyok, hogy olyanokból írok 1-est ami világos számomra...

Hülyének nézi az egész osztályt és én is hülyének érzem magam ez miatt, érvényesül a "nézzük hülyének a másikat és az is lesz" elv.

Ráadásul amint meglátom és bejön az osztályba elfelejtek mindent mert ideges leszek, és amikor kérdez valamit arra is nehézkesen válaszolok, pedig egyértelmű az egész és világos, annyira negatív hatással van rám, hogy meg fogok bukni, ha ez így megy tovább.


2011. okt. 17. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Butaságot írsz az utolsó kommentedben. Az érettségin lehet duplázni, pl. magyarból és töriből írsz egy jó érettségit, megduplázod, és abból jönnek ki a felvételi pontjaid. Szóval azon legyél, hogy ne bukj meg, de ne vidd túlzásba a görcsölést, nem ez alapján fognak felvenni. Inkább a pluszpontokra gyúrj (nyelvvizsga, emelt szintű érettségi), hogy ne a matekon múljon, hogy felvesznek-e.
2011. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!