Karácsony?

Figyelt kérdés
eddig milyen volt a karácsonyod ?
2011. okt. 17. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
eddig mind SZ*R volt :)
2011. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
az idei?
2011. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

2 évvel ezelőtt olyan elmegy karácsony volt.

2 éve pedig nagyon jó mert enyém a világ legjobb párja. .$ Idén karácsonykor már jegyesként ünneplünk. :)

2011. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nekem szinte az összes nagyon jó, a tavalyi különösen. Egyedül a 2008 as nem volt a legjobb.
2011. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
a kajálást szeretem benne...
2011. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

eddig jó volt, mert a családommal együtt voltunk. Együtt az egész család. Még ha voltak enyhe viták is, de akkor is együtt voltunk..

Most szüleim elváltak, múlt karácsony se volt jó...

Ez se lesz!! Nem is akarok többé már karácsonyt..!!!

2011. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a karácsonyt. :( Úgy 11 éves koromig jó volt, aztán szüleim viszonya megromlott, majd váltak. De felnőttként sem lett jobb. :S Sosincs együtt a család. :(
2011. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jó. :)
2011. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon szeretem. Amikor kicsi voltam, a szüleim elváltak, és az összes ünnep a cirkuszról szólt. Általában úgy volt, hogy egyik évben délelőtt anyánál, délután apánál voltam 24.én, aztán következő évben fordítva. Persze ahogy az egy ünnepnél szokott, mindig csúszásban voltunk, mindig sietni kellett, és a végén csak a sértődés volt belőle. Ezért nekem a gyerekkori emlékeim a karácsonyról nem éppen pozitívak. Aztán amikor elkezdtem kamaszodni, megromlott a kapcsolatom apámmal, és azóta mindig anyuval karácsonyoztunk, általában az ő rokonainál. Azok jók voltak, de szerintem mindig bennem lesz ez a rossz érzés a karácsonnyal kapcsolatban.

17/L

2011. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
A tavalyi volt a legjobb,mert a kicsi lányunk is velünk volt már-)Az idei gondolom még jobb lesz,mert másfél évesen élvezni fgoja ő is.
2011. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!