Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Neked, mint kívülállónak, mi...

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligencáról?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Haszontalan dolognak tartom. Nagyon jól megvagyok nélküle.
2011. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az az intelligencia? :))
2011. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Értelmeznéd a saját mondatodat, hogy te hogy érted? Kívülálló, mint olyan személy, akivel nem történik az, ami, külső rálátása van, vagy kívülálló, mint olyan személy, aki nem intelligens?
2011. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2011. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
1:40-től nézd a videót. előző voltam
2011. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

off[a videoról az a véleményem: ez egy értelmi fogyatékossal készült. Nem nevetség tárgya.

De ha már így előjött: a tünetek és külső alapján: nagy valószínűséggel elmondható: az anya terhesség alatt/relőtt, rendszeresen alkoholt ivott. ÉS az újabb orvosi kutatások szerint: az apa rendszeres alkoholfogyasztása is befolyásoja a magzat idegrendszerét!

Hasonló degenerációkat okozhatnak a különféle DROGOK és még különféle gyógyszerek is.

Kedves jövendőbeli apukák, anyukák! Tessék vigyázni, és megkimélni a magzatot ettől az életre szóló szörnyű tehertől.]

2011. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
By Attila, VV. Nagyon jó beszólás... Az érintett nem értette...
2011. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kubai vér az jobb !!!
2011. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kívülálló, tehát van intelligenciám, de mint tulajdonos csak jót mondhatok róla, és szeretem azokat akik szintén birtokolják.
2011. okt. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!