Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ön szerint a göndör haj egy...

Ön szerint a göndör haj egy fiúnál eredményezheti azt, hogy kisebb a sikere a lányoknál?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tegezhetsz:D


Egyébként nem hinném. Én magam is göndör hajú vagyok, és nagyon bejönnek a göndör hajú fiúk. Már ha alapból helyes. Egybe szerelmes is voltam másfél évig:( Most meg van egy, akinek én jövök be, de szegénynek nagyon csúnya arcszerkezete van, így nem izgat, hogy mennyire szép a haja...

2011. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tegezhetsz:D

Szerintem tökmindegy hogy göndör -e :D

Vagyis engem nem érdekel.. nem a külső alapján döntök :D

Ha valakit megszeretsz, akkor 'tökéletesnek' fogod látni úgy ahogy van:D

2011. okt. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És Ön hány éves?
2011. okt. 19. 16:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint az első válaszoló.
2011. okt. 19. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, bizonyos lányoknál így nem sok az esélye, mások meg megőrülnek a göndör hajért, csak meg kell találni a célközönséget. :P Bár egyenes hajú a barátom, bevallom derekasan, a göndör is nagyon tud tetszeni. Magánemberekről most nem mutogatok itt képet, mert nyilvános fórum, viszont van egy színész, akiért meg vagyunk veszve az egyik egyetemi csoporttársammal. [link] Nem egy csodapasi, de olyan kis... nem is tudom, mi imádjuk. XD
2011. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy tizen-, huszonéves csajszit elkezdesz magázni, lehet, nem a göndör hajad, hanem az idétlen stílusod miatt utasít vissza:D Bocsi az őszinteségért.
2011. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a göndör haj. De van, akinek viszont igen. Szóval nem emiatt nem találsz magadnak párt. A hosszú hajú ffiak sem tetszenek, meg a bunkók sem, meg az alacsonyak sem, az igénytelenek sem, és még sorolhatnám, mégis sok ilyen rohangál az utcán barátnővel.
2011. okt. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!