Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez igaz?! (Lehet nem ide...

Ez igaz?! (Lehet nem ide tartozik ez a kérdés de azért leírom)

Figyelt kérdés
Na szóval olvastam facebookon vagy valahol egy olyat ,hogy pl itt Győrről volt szó , na de az volt benne ,hogy vannak ilyen emberrablók akik úgy rabolnak gyerekeket Győrben ,hogy odahívják magukhoz őket és útbaigazítást kérnek tőlük és ha megmondják pl azt hogy hol van valamilyen híd akkor felhívnak valamilyen illetékest az valami olyasmit csinál ,hogy eltünetet minden adatot. és úgy nem tudják megtalálni és akkor behúzzák a kocsiba és elviszik... és tegnapelött az egyik haveromat is oda akarták hívni valamiért... de ő azt mondta hogy nem megy oda ők meg úgy akarták átverni hogy azt mondták neki nem halljuk gyere közelebb... és ő elfutott.. vajon vele is ezt akarták tenni? és ez igaz lehet amit leirtam?
2011. okt. 20. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jól tette a haverod,hogy nem ment közelebb! Nemtudom,hogy igaz-e,bp-i vagyok,de jobb a biztonság.Amúgy neki illene vagy kiszállni a kocsiból,vagy hangosabban beszélni!
2011. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ő is eléggé berezelt akkor... lassan énis Győrbe fogok már járni suliba mondjuk középsuli elé nem igen jönnek szerintem :D
2011. okt. 20. 14:58
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagy zagyvaság, amit írsz. Milyen illetékest hívnak fel? Milyen adatot tüntet el? Honnan?

Amúgy útbaigazítást simán lehet adni egy méter messziről is, odáig nem érnek el, ha kinyúlnak az ablakon. Tőlem is kérdtek már rosszarcúak segítséget.

2011. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
megtaláltam amit több ismerősöm is kiirt facere!: S.O.S. SEGÍTSETEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szeretném minden ismerősöm figyelmét felhívni!!!!!! Győrben egy nagy fekete autóból 4jól szituált fiatalember szólít le, fiatal (14-19 év közötti) fiúkat és lányokat, valamilyen utcát, hidat, vagy bármit keresve. Amikor a leszólított gyerek elmondja, hogy merre van, amit keresnek, úgy tesznek, mintha nem hallanák, ...és közelebb hív............ják az illetőt. Miután ő gyanútlanul közelebb megy, megpróbálják az autóba tuszkolni, és ha ez sikerül, a gyereket innentől kezdve senki nem látja többet. (péntek, fényes nappal a Szigethy Attila utcában! ADY VÁROS ), de neki szerencsére sikerült elmenekülnie. A rendőrség tud a dologról, de valamilyen okból nem publikálja, azért írtam, hogy mindenki beszélgessen el a csemetéjével, és akit tud, értesítsen erről, amit írtam, mert tényleg nem vicc....!!!! Ha már hallani nem lehet róla sehol, legalább itt figyelmeztessétek az ismerőseiteket!! Egerben is lesötétített fekete Mercedesszel szedik össze a 14 - 19éves gyerekeket!Hol élünk?A Rendőrség ilyenkor mit csinál????? KÉRLEK, ADD TOVÁBB, MERT ÉLETEKET MENTHETSZ VELE!!!!! IGAZ!!!!
2011. okt. 20. 16:11
 5/11 anonim ***** válasza:
"Ha már hallani nem lehet róla sehol, legalább itt figyelmeztessétek az ismerőseiteket!! "--> Itt egy kicsit bűzlik a dolog, sok mindent terjesztenek a neten, sok a kitaláció, de a haverod viszont ugyanilyen ügybe keveredett, ami elgondolkodtat.
2011. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát éppen ez a baj...:/... de amúgy ezeket a gyerekeket hova viszik? szervdonornak meg munkára?:O
2011. okt. 20. 20:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok,én is láttam ezt a megosztást,egyik ismerősöm ma rakta ki.Hát komoly.De szerintem mindenki vigyázzon,ne csak Győrben.Amúgy mi is párszor kértünk útbaigazítást a párommal,és hát nem mindenki jött közel,és akkor mi is kiabáltunk.:)
2011. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg létezik. A rendőrség tud róla, csak nem tud mit kezdeni vele, míg valahol le nem buknak. Nyilván nem minden esetben erről van szó, de ha bajba kerültél, már késő okoskodni.
2011. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, régebben az iwiw-en ment ilyen körlevél, csak abban Pécs volt.
2011. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2009-es a történet.

[link]

2011. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!