Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyszerű kérdés: téged mi...

Hailey13 kérdése:

Egyszerű kérdés: téged mi érdekel? Mire vagy kíváncsi? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
na lényeg, hogy jövőhét pénteken prezentációt kell tartanom egy tetszőleges témából angolul. valami érdekeset szeretnék, nem kell semmi bonyolult atomfizika vagy agysebészet, mások is pl a legnemtudommicsodább állatról írtak meg teljesen szimpla dolgokról. csak annyit szeretnék, hogy érdekes legyen:) ötletek?
2011. okt. 22. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy csinálják a sajtot.
2011. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szubkultúrák Angliában a hatvanas évektől pl.
2011. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy angol sorozatról, a Misfitsről csinálnám. :D Nálunk is volt amúgy ilyen, angol versenyre, de ott mindig direkt valami angol dolgot kellett választani. Én kétszer indultam, Hasfelmetsző és Harry Potter volt a két témám. XD De mentségemre, Hasfelmetszővel különdíjas voltam, a másikkal meg első.

Vagy... Sherlock Holmes, ha meg nem csak angolt akarsz, akkor... nem tudom... valami színész és énekes (lehetőleg ne ilyen Lady Gaga, akit kb. két éve ismernek XD), esetleg ha van olyan író, akit szeretsz.

2011. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Acélmerevítős fűzők :P
2011. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sherlock Holmesra már 2 szavazatod van.

Monty python. Vagy őőő Beatles összekötve angol helyekkel, pl Abby Roead Studioszal (ma múzeum) és Abby Road zebraátkelőjével, meg a viaszbábujukkal. ha angolnak kell lennie. Vagy a Madame Tussaud panoptikum kialakulása.

vagy valami híres könyv vagy író élete pl engem érdekelne, de oylannak, akinek érdekes az élete, nem ilyen irodalomórai önéletrajz fíling. vagy a divat változása.

bocs a sok elgépelésért, késő van

2011. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! ezekre még nem is gondoltam:)
2011. okt. 23. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:
örülök, ha segítettem (uccsó)
2011. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!