Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok! Nektek ki a szimpati...

Kamaszok! Nektek ki a szimpatikusabb ezek alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lenék kíváncsi, hogy nektek melyik barátnőm szimpatikusabb ezek alapján?


1. Nagyon szép, karcsú, alacsony. Kicsit okos de nagyon szorgalmas. Kedves és jól lehet vele hülyülni. Érzékeny de nem szokott sírni vagy ilyesmi. Néha van mikor bal lábbal kel fel és olyankor nagyon bunkó de mikor jó kedve van akkor nagyon-nagyon rendes. Mindenkivel jóban van, csendes, a tanárok kedvence. Életvidám, mindig mindenkire mosolyog és nevet a vicceken. Jó a sportokban. Mindenkivel talál közös témát.


2. Ő is szép, karcsú, kicsit magasabb az elsőnél. Elég okos. Ő általában kedves velem és mindig megmondja a véleményét.(kedvesen és/vagy viccesen de néha keményen) Nincs jóban mindenkivel mert szerinte az képmutatás és hazugság. Akit nem kedvel azt kerüli és próbál nem beszélgetésbe keveredni vele. Kedvelik a tanárok de nem annyira mint az elsőt. Komoly és csak néha nevet a vicceimen mert szerinte nem mindegyik vicces. Nem jó a sportokban. Őt jobban ismerem mint az első lányt.


Ui.: Egyik lány sem cicababa vagy tinipics@.


Na várom a véleményeket.


2011. okt. 21. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
2.
2011. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De gyorsan válaszoltál, köszönöm. Azt még tudni kell, hogy az osztályban az elsőt sokkal jobban kedvelik mint a másodikat. Ja és légyszi indokoljátok meg miért szimpatikusabb!!!!!
2011. okt. 21. 18:34
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Második!
2011. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Az első.Az indok benne van a leírásban:)

Ő nem "bánt" meg és mindig nevet a vicceiden.: D

Kedves stb...hát meg tényleg minden amit úgy leírtál:)

Lehet,hogy kevésbé okos,de kedves:)

2011. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is a 2-es. A leírtak alapján őszintébb, érettebb személyiség mint az egyes. Egyébként mi a célja a mérlegelésnek?
2011. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Komolyan ez alapján fogsz ítélkezni? Hogy mi itt mit írunk neked?? Nem mindegy, hogy a 10 viccedből 9-en nevet vagy csak 5-ön?? Ez a mérce? Szerintem nem ez a döntő..és az sem, hogy melyiket kedvelik jobban a tanárok, sem az, hogy melyik milyen karcsú és magas. Nem tudom, fiú vagy-e vagy lány..sem azt, hogy mi célja volt, hogy ezt a kérdést kiírtad, de én lány vagyok és egy olyan srác tetszik aki régen drogos volt, alig magasabb nálam, és még kancsal is, viszont baromira oda vagyok érte mindezek ellenére! mégis cseszhetem....

Amúgy szerintem a 2. az őszintesége miatt.

2011. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a további válaszokat, csak kíváncsiságból kérdeztem. Igazából én az első lányt jobban kedvelem. De a második lány sem mindig mondja ki a véleményét csak ha kérdezik vagy ha már nagyon elege van valakiből. Viszont olyankor őszinte és durva.
2011. okt. 21. 19:02
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem ez alapján fogok ítélkezni csak kíváncsi vagyok külső szemmel nézve milyennek tűnnek.
2011. okt. 21. 19:03
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen célból kérdezted kedves kérdező.

Általánosságban:


Az első ennél a pontnál elbukott!: "Életvidám, mindig mindenkire mosolyog"


Nagy ívben kerülni kell az ilyet! Tapasztalatból mondom.

Az a lány aki fülig érő szájjal próbál jópofizni csak megjátsza magát, nem őszinte.


2.- ra nem jellemző a jópofizás, de túl őszinte akkor lehet, hogy könnyen megbánthat. Ez még így is sokkal jobb mint az első.

Pirospont számára, hogy nem áll le mindenkivel társalogni, megválógatja a barátait.


18:49- es voltam

2011. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

az első túl tökéletesnek tűnik, biztos vagyok abban, hogy van benne valami szennyfolt, szörnyű rossz tulajdonság, ilyesmi. a második lánynak igaza van, mindenkivel jóban lenni tényleg képmutatás. és abban is igaza van, hogy megmondja őszintén a véleményét, ha nem vicces a vicced, vagy ilyesmi. az embernek nem kell mindenben jónak lennie, de legyen egyenes, és őszinte. ezért nekem a második szimpatikusabb.

17/L

2011. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!